Content

"Jėzaus Žodis" su "Sanctus Corpus Deus" kas mėnesį nemokamai tiekia "Tamsos Brolijai" pusę tonos paplotėlių. Už tai "Tamsos Brolija" leido jiems šioje svetainėje turėti savo skyrių. Čia pateikiamos Dieviškos paslaugos ir prekės, padėsiančios jus išgelbėti nuo pikto.

Šventos prekės UAB „Religija ir Bažnyčia“ lochatronas „Stebuklas“ El.Išpažintis
Šventos prekės

Pasaulis pilnas nuodėmių ir daugelis religijų siūlo įvairiausius būdus, kaip iš jų išsivaduoti. Krikščionybė žymi tuo, kad išpopuliarino nekaltos aukos metodą, kai pageidautina kuo nekaltesnis pasiaukoja ar yra paaukojamas vardan nusikaltėlių minios. Įkvėpta šios idėjos mūsų kompanija "Sanctus Corpus Deus" siūlo visiškai unikalias ir realias priemones, kaip nuo Paskutinio Teismo galėtumėte išsigebėti ne tik jūs, jūsų šeima, bet ir ištisos žmonių grupės, tautos. Jėzus buvo nukryžiuotas ir paliko ryškų pėdsaką žmonijos istorijoje. Ir kalbame ne tik apie jo mokymą, o apie palikuonis. Jėzus turėjo tris dukras (Marija, Izadekielė ir Aulė) ir du sūnus (Jokūbas ir Izmaelis). Po nukryžiavimo Jėzaus šeima buvo išvežta iš Izraelio ir saugoma specialiai sukurtos organizacijos "Christus Sus Agri" vėliau pervadintos į "Sanctus Corpus Deus". Kad išsaugoti dieviško kraujo grynumą, organizacija griežtai prižiūrėjo ir leido Jėzaus vaikams lytinius santykius (susilaukiant palikuonių) tik tarp jų pačių, kaip kad žmonijos pradžioje. Jeigu prisimente, Biblijoje žmonija prasidėjo nuo kraujomaišos. Dėka to iki šiandien išliko ir mūsų saugomas iki šių dienų beveik nepakitęs dieviškasis Kristaus genas. Nuo 1224 metų nedideliame Prancūzijos kaimelyje buvo įkurtas specialus požeminis Jėzaus palikuonių veislynas. Apie 1925 m. veislynas buvo perkeltas į specialią Vatikano mokslinę laboratoriją PDCDC ("Produzione di carne di Cristo"). O nuo 1970 metų, dėka modernių klonavimo technologijų, mūsų veiklos rezultatai tapo prieinami ne tik siauram religinės hierarchijos ratui, bet ir plačiajai publikai. Nuo to laiko užauginame apie 60 Jėzų per metus. Jėzai yra auginami ir specialiai apmokomi iki 33 metų. Juos galite naudoti įvairiems ritualams, aukojimui, kepiniams, vynui ir pan. Jie supažindinami su savo misija, tiki, kad yra Dievo vaikai, ir pasiruošę pasiaukoti už jus, kad tik susitiktų danguje su savo Tėvu. Jums nereikės niekuo rūpintis ar įkalbinėti mūsų Jėzų nusižudyti – jis lauks savo mirties, kaip išsivadavimo ir palaimos. Iš mūsų nusipirktas Jėzus pats jums paaiškins, kaip geriausia būtų atlikti jo paties aukojimo ritualą, pats nusineš kryžių iki jūsų pageidaujamos vietos ir išsikas duobę kryžiui. Jums reikės tik paimti į rankas plaktuką, prikalti jį prie kryžiaus ir stebėti mirtį. Už papildomą mokestį jūsų akivaizdoje tai gali atlikti ir mūsų žmogus. Tad jeigu pavogėte, nužudėte, vykdėte masinį genocidą, prievartavote... ir vis dar jaučiatės kaltas bei norite išsilaisvinti nuo nuodėmės - užsisakykite pas mus 33 metų Jėzų ir nukryžiuokite jį užmušdami. Pirkėjams urmu taikomos 50% nuolaidos mediniams kryžiams ir vinims.

Gentainio ar priešo suvalgymo paprotys, norint taip perimti jo galias ir išmintį, turi senas ir gilias tradicijas. Kaip mes liečiamės prie mylimo žmogaus burna, lyg norėdami jo paragauti, užpildyti juo save, taip per amžius krikščionys išlaikė šį seną mūsų protėvių paprotį, perduodami iš kartos į kartą. Valgydami Jėzaus-Dievo kūną ir gerdami Jo kraują, jie nebijo mums visiems parodyti, kad giliai jų viduje vis dar glūdi civilizacijos nepajudinamas protėvių palikimas. Krikščioniško sugebėjimo saugoti senas tradicijas gali pavydėti bet kuris paskui modernius mokslus, kaip vaikas paskui menkaverčius blizgučius, lakstantis žmogus. Amžina yra tiktai Dievo Meilė. Saugokitės ir neapsigaukite - paskutiniu metu pasirodė daug sukčių, teiginačių, jog atlieka analogiškas paslaugas. Jie tiesiog apsvaigina narkotikais bomžus ir pasakę, kad reikės dalyvauti teatro vadinime, parduoda juos nieko nenutuokiantiems klientams. Kartais bomžai turi gimines, todėl nužudę tokį galite atsidurti net teisme. Tikras ir kokybiškas paslaugas garantuoja tik mūsų kompanija - "Sanctus Corpus Deus", dar nuo 1408 metų sertifikuota Vatikano.


Aukojamas Jėzus tik $250.000 !!!

Paaukokite savo Jėzų. Fotografijose matote užfiksuotus kai kuriuos aukojimų momentus. Prisiminkite, kad kuo labiau jūsų Jėzus kankinsis, tuo daugiau šansų išpirkti savo auką. Dėl to neribokite fantazijos - kankinkite savo nusipirktą Jėzų, kaip sugebate. Su Jėzumi kartu gausite instrukciją su įvairiais kankinimų metodais, išbandytais laiko dar Inkvizicijos metu. Labai populiaru aukojimo metu organizuoti teminį vakarėlį su atitinkamais drabužiais, muzika ir pan..

Į kiekvieną "Aukojamas Jėzus" rinkinį įeina:

1 Jėzus
1 Medinis kryžius
3 Geležinės vinys
1 Plaktukas su plieniniu pakaustymu
1 Erškėčių vainikas
5 Metrai lininės virvės
1 Ietis
1 Kastuvas
1 Nuodėmių atleidimo indulgencija

1 Senoviniu stiliumi iliustruota knyga "Kaip ir kodėl prasiminga žudyti nekaltus už savo nuodėmes"
1 Knyga "Krikščioniškojo sado-mazochizmo pagrindai ir kankinimo instrukcijos"
1 Knyga "Didis Dievas ir aš kaip mėšlo gabalas - savęs pažeminimo ir suniekinimo pagrindai"


Per daugelį metų mūsų klientais tapo daug garsių žmonių. Čia galite pasiskaityti keletą atsiliepimų:

"Mūsų tauta kelis dešimtmečius vykdė genocidą, žudėme ištisus kaimus. Ačiū šiai kompanijai už galimybe išpirkti savo nuodėmes. Po to, kai visi nukankinome ir nužudėme Jėzų, sudeginę jį gyvą ant kryžiaus apdėję padangomis, į mūsų širdis atėjo ramybė ir atleidimas."

 Ugandos Ministras: Mdeku Adabesi Kongu

"Aš užsisakiau net 2 Jėzus. Pirmą užmušiau vien dėl to, kad visada labai norėjau užmušti Dievą. O antrą užmušiau jau po to ir dėl to, kad norėjau išsivaduoti nuo nužudymo nuodėmės, kai užmušiau pirmą Jėzų. Dabar aš nusiperku ir užmušu Jėzų po kiekvienos savo išleistos knygos ir galiu jaustis saugiai, kad nepateksiu į Pragarą dėl šventvagiško jų turinio. Pamenu, kaip kartu su savo draugais Christopheriu Hitchensu ir Samu Harisu uždaužėme vieną Jėzų plytomis savo rusyje - tai buvo nepakartojamos akimirkos, suteikusios mums be galo daug džiaugsmo, palaimos ir suvokimo pilnatvės, kad pasaulyje dabar bus vienu Dievu mažiau."

Rašytojas, mokslininkas: Richard Dawkins

"Vogiau ir plėšiau visą gyvenimą. Nužudžiau ne vieną verslo partnerį su visa jo šeima ir vaikais. Ačiū jums, kad suteikėte progą išsivaduoti nuo nuodėmių. Po to, kai prikaliau prie kryžiaus jūsų Jėzų, mano gyvenimas nušvito naujomis spalvomis ir slegianti kančia už nuodėmės iškeliavo kartu su Jo dvasia."

Rusijos verslininkas ir milijardierius: Serioga Bidlanovas

Jaunystėje priklausiau Hitler-Jungendui. Dėl to, kuo ten užsiiminėdavau, jaučiausi kaltas iki šiandien dienos. Todėl iškarto, kai galėjau sau leisti, nusipirkau už organizacijos pinigus vieną Jėzų ir nukryžiavau jį. Dievo keliai tikrai paslaptingi ir nežinomi. Tik Dievo logika gali padaryti įmanomu žydų naikinimo nuodėmės išpirkimą... užmušant dar vieną žydą.

Popiežius: Jozeph Ratzinger

Nukariavau visą Europą. Net Rusijoje pavyko keletą milijonų slavų užmušti. Užmušiau netgi keletą musių. Nusidėjau. Bet prieš pat karo pabaigą sužinojau apie jūsų teikiamą aukos paslaugą. Užsakiau vieną Jėzų sau, kitą - Gebelsui. Bunkeryje pirma nušoviau savo žmoną, paskui užmušiau Jėzų. Manau, kad dabar galiu drąsiai stoti prieš Dievą su ramia sąžine.

Adolfas Hitleris; Suomija 1976 m.


Kristaus kūnas 1 kg tik $30.000 !!!

Sulaukę 33 metų ir nepaaukoti Jėzai neiššvaistomi perniek. Nepanaudoti ant kryžiaus po 33 metų Jėzai praturtina kiekvieno save gerbiančio kunigo bažnytinius paplotėlius. Su mūsų Jėzaus mėsa žodžiai "Kristaus kūnas" įgis visiškai kitą prasmę. Mūsų kompanija siūlo rinkinę Jėzaus mėsytę už prieinamą kainą: 1 kg tik $30.000. Jos jums užteks ilgam. Galime patenkinti pačius įvairiausius poreikius - žalia, marinuota, rūkyta, vytinta, dešros, pjaustiniai. Rekomenduojamos proporcijos paplotėliams 3 gr Jėzaus mėsos į 3 kg tešlos.

JėzaKiaulės kūnas 1 kg tik $900 !!!

Jeigu turite problemų valgyti 100% dievišką žmogaus mėsą ar gerti 100% dievišką žmogaus kraują įvairių religinių ritualų metu, mes turime jums specialų produktą. Mūsų pirmtakai visada bandė sukurti labiau prieinamą dievišką mėsą visiems krikščionims, esantiems pasaulyje. Deja, bandymas versti Jėzaus palikuonis santykiauti su kiaulėmis nedavė reikiamų rezultatų praeityje. Bet šiandien, pasitelkus modernias DNR manipuliavimo technologijas, mums pavyko sukurti naują žmogaus-kiaulės rūšį – JėzaKiaulę. Kaip žinote, žmonių ir kiaulių DNR sutampa 98%. Mes garantuojame, kad tie 98% yra paimti tiesiai iš tiesioginės Jėzaus palikuonių linijos. Šią mėsą yra pigu auginti, ji minkšta vartoti. Kraujas yra sultingas ir turtingas šventumu, kaip tyras šaltinio vanduo Rojaus Soduose.

Iškilus klausimams dėl mėsos rašykite žemiau pateiktais mėsos degustatorių adresais. Jie turi didelę patirtį ir galės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus:

Aurelijus Stravinski Kristaus kūną valgo nuo pat vaikystės. Profesionaliu mėsos degustatoriumi dirba 52 metus.

Zigmas Kaukėnas Kristaus kūną valgo nuo pat vaikystės. Profesionaliu mėsos degustatoriumi pradėjo dirbti Leningrado blokados metu. Profesionaliu mėsos degustatoriumi dirba 68 metus.

Tomas Bertautas Kristaus kūną valgo nuo 1966 metų. Profesionaliu mėsos degustatoriumi pradėjo dirbti įstojęs į krikščionišką Septintos Dienos Adventistų organizaciją "Kartu valgykime Kirstų".  Tomas sako, kad Kristaus kūno valgymas daro jį tokiu pat laimingu, kaip buvimas palatoje pilnoje minkštų ir sultingų kūdikių gimdymo namuose. Profesionaliu mėsos degustatoriumi dirba 22 metus.

Kristaus kraujas 100 ml tik $20.000 !!!

Dar vienas nuostabus būdas susilieti su Jėzumi – gerti Kristaus kraują. Šis ritualas žinomas jau labai seniai, tačiau nedaugelis žino, jog rinktiniai gurmanai jau ne vieną šimtmetį vyną praturtina tikru Jėzaus krauju. Specialiai išlaikytas ir specialių technologijų dėka sumaišytas vynas suteiks jums nepakartojamą skonio ir aromato pojūtį bei padarys jus šventesniu, jog galėsite beveik pajusti net savo aureolę virš galvos. Nuleisti kraujui naudojamos tik aukščiausios kokybės auksinės adatos. Galite pirkti jau sumaišytą su vynu kraują ("Sanctus Christus Sauvignon" - 1 butelis tik už $25.000) arba tik kraują (100 ml kaina $20.000) ir maišyti su savo gamybos vynu.

Iškilus klausimams dėl Kristaus kraujo kreipkitės žemiau pateiktais adresais. Specialistai jums atsakys į visus rūpimus klausimus:

Marija Apletinskaja gimusi 1854 metais. Kristaus kraują gerti pradėjo dar nuo 1862 metų. Iš kartos į kartą ši giminė perduoda Kristaus kraujo gėrimo ir degustacijos tradicijas bei paslaptis. Per šimtmečius degustavimo Marijos giminės burna išsivystė į eiliniam žmogui neįprastą formą, specialiai skirtą čiulpti kraujui. Mes didžiuojamės pas save turėdami tokią didelę patirtį turinčią darbuotoją. Nėra tokio klausimo apie Kristaus kraują, į kurį ji nežinotų atsakymo.

Diana Baurinytė Kristaus kraują geria jau nuo 16 metų. Profesionalia degustatore pradėjo dirbti įsidarbinusi "Raudonojo kryžiaus" poskyryje "Kraujo lašas", užsiimančiame kraujo surinkime iš donorų. Profesionalia kraujo degustatore dirba jau 37 metus.

Gintaras Banevičius "Kravasosas" - motina jam įmaišydavo kraujo dar į kūdikio pienelį. Dėka to pas Gintarą išsivystė ypatingas gebėjimas užuosti bet kurią kraujo grupę daugiau nei iš 100 metrų atstumo. Profesionaliu kraujo degustatoriumi dirba jau 43 metus.


Mes garantuojame tik aukščiausią savo gaminių kokybę, kuria nebijodami gali mėgautis net vaikai - nes prieš pateikdami rinkai savo gaminius ant vaikų juos ir testuojame. Kristaus kūną tėvų prižiūrima jau 12 metų valgo ir Gintarė Matalytė... ir ji nori dar ir dar. Tokie vaikai, kaip Matalytė, garantuoja, jog į rinką nepateks nė vienas nekokybiškas mėsos kąsnelis.

Savo gaminius mes eksportuojame po visą pasaulį. Vaikams Kristaus kraujo gėrimas suteikia nepakartojamų akimirkų. Mumba Abu-Kumara Zaramba iš Afrikos dar tik pradėjo pažinti Kristaus skonį, bet jau negali be jo gyventi ir prašo tėvelių įpilti kuo daugiau. Mes džiaugiamės galėdami dovanoti mažamečiams vaikams laimingas ir sočias vaikystės šypsenas, pasotintas Kristaus kūnu ir krauju įvairių religinių ritualų metu.


Kristaus klijai religinėms relikvijoms 100 gr tik $10.000 !!!

Mes verdame puikiausius klijus iš Jėzaus kaulų, skirtus klijuoti įvairioms religinėms relikvijoms kaip kryžiams, skulptūroms, indams, paveikslų rėmams. Jokia sintetika neatstos ir neatstatys šventų apeiginių relikvijų, kaip Kristaus kaulų klijai.


Šventas Popiežiaus šlapimas 750 ml tik $15.000 !!!

Jau šimtus metų mes maitiname jus savo istorijomis. Užsigerti  jas ir numalšinti religinį troškulį jums padės ypatingas gėrimas. "Holy Pope Piss Sauvignon" - 1 butelis tik už $15.000. Mes turime sukaupę ir saugome statinėse beveik visų popiežių šlapimą dar nuo Benedikto XII laikų (1334-1342). Mokslo patvirtinta, kad kartu su malda ir nuoširdžiu tikėjimu jis gali išgydyti jus nuo vėžio, AIDS, aklumo, paralyžiaus ir daugelio kitų ligų ir negalavimų. Jis taip pat puikiai tinka užsigerti kartu su mūsų šventais vafliais per įvairias religines šventes.


Aukojimo peilis-kryžius, pašventintas paties popiežiaus tik $199 !!!

Ar pamenate tą nuostabią istoriją, kai Abraomas, palieptas Dievo, be šešėlio abejonės norėjo papjauti savo sūnų Izaoką. Tik tikras krikščionis supras, kaip krikščioniška yra, išgirdus balsus galvoje, liepiančius užmušti savo vaikus, imti į rankas peilį ir juos papjauti – t.y. paaukoti Dievui. Krikščionybėje ši Biblijinė legenda pasakojama iš lūpų į lūpas, kaip tikro ir sektino, krikščioniško atsidavimo tikėjimui pavyzdys. Būtent todėl mūsų firma nusprendė jums pateikti specialų gaminį. Tai kryžiuje įmontuotas peilis, kurį visada galėsite nešiotis su savimi. Jis ne tik pabrėš jūsų priklausomybę krikščionybei, bet su juo niekada nebūsite užkluptas netikėtai Dievo prašymo. Kai tik išgirsite galvoje Dievo ar jo angelo balsą, liepiantį paaukoti Jam savo vaikus, vienu spragtelėjimu galėsite atlenkti peilio ašmenis ir perrėžti savo vaikams gerkles – kaip mus elgtis ir mokina Biblija – visos žmonijos aukščiausios moralės vadovėlis.


Prekės norintiems pajusti Dievą ir Jo šventuosius giliai savyje

Sanctus Corpus Deus

UAB „Religija ir Bažnyčia“ lochatronas „Stebuklas“
PLANAS Mėnesinis mokestis Iškvietimas Mišių užsakymas Namų apšlakstymas šventintu vandeniu
"LAISVAMANIS" 30 Lt 120 Lt 40 10
"BEDIEVIS" 60 Lt 60 Lt 20 5
"SUPER DEMONAS" 120 Lt 30 Lt nemokamai nemokamai

Ilgą laiką šiame skyriuje veikė lochatronas "Stebklas". Siuntusieji SMS ir paspaudę mygtuką [ Tikiu stebuklais ir noriu pamatyti stebuklą ] galėjo tikėtis pamatyti stebuklą ...o gal ir visą jų maišą. Žinoma, tikslas buvo išvilioti iš žmonių pinigus ir neparodyti jokio stebuklo, nes tokių tiesiog nebūna. Deja, surenkamos lėšos vis tik buvo per mažos, lyginant su gobšumu, kaip ir išgydyti brolį Zenoną nuo silpnaprotystės bei seserį Adelę nuo apsirijimo - nepakankamos, todėl projektas buvo nutrauktas. Bet mes nenuleisime rankų kurdami naujas idėjas, kaip dar apgauti šios svetainės lankytojus. Gal pasiūlysime nuodėmių išpirkimo paslaugas, apmokant už tai SMS, - te padeda mums tame Dievas. Jeigu kada išgirsite sakykloje apie stebuklus kalbanti kunigą ir pamatysite vaikščiojantį su dėžute aukoms žmogų... ir vis dar tikėsite stebuklais ir Kalėdų Senelio versija suaugusiems - Dievu, nepamirškite ten įmesti keletą litų. Kunigai irgi nori valgyti. Vien pasakomis apie visų laukiančius Rojaus sodus su pieno upėmis ir cukriniais meduoliais nukarstytais medžiais sotus nebūsi. Nors kažkas yra pasakęs, kad "Lengviausia susikurt sau Rojų, kalbant apie kitų rytojų.", vis tik dalinti pažadus ir meluoti vis tik dalinti pažadus ir meluoti taip, lyg pats tuo tikėtum, mainais į materialias gėrybes, - nėra labai lengvas užsiėmimas.

Jūsų parama nenuėjo ir nenueis perniek

1. Mes už jus pasimelsime.
2. Danguje jums bus atlyginta dešimteriopai.
3. Jūsų paaukotas gėrybes mes pervesime badaujantiems Afrikos vaikams.

Jau ne pirmus metus mes remiame badaujančius Afrikos vaikus. Nuo Somalio iki Baltojo Dramblio Kaulo Kranto, alkani vaikučiai gauna mūsų paramą. Už paramą Afrikos vaikams atsakingi Brolis Zenonas ir Sesuo Adelė rūpinasi, kad likimo nuskriausti kūdikėliai laiku gautų savo davinius. Mes neapsiribojame vien materialiu maistu. Brolis Zenonas su seserimi Adele laiko du dresiruotus žvėrelius. Šuo Sunfis džiugina vaikučius savo akrobatiniais triukais. Jis moka vienu ypu praryti 20 cm kaulą, per 5 sekundes suryti dubenį košės ir šokinėti per nedideles kliūtis. Jeigu Snufis būna geros nuotaikos ir prieš tai paėdęs, kartais palieka košės ir vaikams, kurią tie po pasirodymo iškarto išsidalina. Katinas Mustaficijus gi dovanoja švelnias akimirkas, kai vaikučiai gali jį paglostyti. Badaujantiems Afrikos vaikams labai patinka šie žvėreliai. Jie susirenka ir negali atitraukti nuo jų akių. Kaip kartą pajuokavo Brolis Zenonas: "Jiems net seilės trykšta į juos bežiūrint". Be to, mūsų parama Afrikos vaikams neapsiriboja vien primityviu maisto siuntimu alkstantiems. Mes taip pat vadovaujamės posakiu "Neduok žuvies, o duok meškerę". Pvz. šių metų pradžioje Afrikos Sacharos ir Kalahario dykumose gyvenančioms gentims (t.y. egzistuojantiems pačiomis sunkiausiomis sąlygomis ir labiausiai badaujantiems) mes išsiuntėme 100000 meškerių. Kaip matote, su Dievo ir jūsų pagalba darome viską, kad pasaulis taptų svetingesnis ne tik mums - baltiesiems, bet ir atsilikusiems negrams.

Jeigu norite pervesti mums dideles pinigų sumas, rašykite broliui Zenonui arba seseriai Adelei. Vaikučiai gi gali rašyti laiškus šuniukui Snufiui ir katinui Mustaficijui. Pridėkite laiške savo tėvelių banko sąskaitos numerius ir prisijungimo slaptažodžius ir Snufis su Mustafdacijumi (su šventos Dvasios pagalba) prakalbės ir atsakys į jūsų laiškučius. Arba galite tiesiog iškraustyti savo tėvelių pingines, kai jų nėra namie, ir vokus su pinigais siųsti adresu:

UAB "Religija ir Bažnyčia"
Broliui Zenonui
Vasaros g. 5 (2 aukštas, 5 palata, 3 ir 4 lova nuo lango)
WTF OMG Vilnius

Telaimina jus visus Dievulis, kurie tiki stebuklais ir pasakomis.


Čia brolis Zenonas kaip tik užfiksuotas pervedant pinigus badaujantiems Afrikos vaikams. Paramą brolis Zenonas paprastai surenka samdydamas vietinius gyventojus, kurie rašo kvailiems užsieniečiams laiškus apie norimus pervesti iš Afrikos į Vakarus kokio mirštančio nuo vėžio bankininko milijonus. Dėl vaikučių Zenonas gali viską.

Sesuo Adelė kažkada svajojo tapti balerina, bet po to, kai sulaužė stuburus trims savo partneriams, ji ne savo noru buvo priversta atsisakyti šios idėjos. Vis gi ji nepraranda vilties ir šioje nuotraukoje kaip tik užfiksuota valganti dietinį pyragėlį. Paprastai jos racionas susideda iš taukais užteptų lašinių, pakeptų aliejuje. Praėjusiais metais Adelė numetė net 103 gramus svorio.

Vaikučių numylėtinis Snufis yra vietinio Afrikos kaimelio pažiba. Vaikai ne kartą bandė jį išvilioti ir pagrobti. Broliui Zenonui ne kartą teko gelbėti Snufį nuo jo gerbėjų. Kartą vienas vaikas net įsigudrino įlįsti pas Snufį į būda bei paskanauti jo ėdalo. Viskas baigėsi laimingai, nežiūrint to, kad Sufis jam už tai nukando vieną ausį ir apdraskė koją, kurią vėliau teko amputuoti, nes Afrikoje nėra pakankamai medikamentų skirtų žaizdų sterilizacijai. Po to įvykio vaikai į Snufio būdą nelenda ir pasitenkina Snufio užkastais kaulais šalia būdos.

Švelnusis Mustaficijus - tikra namų siela ir dažnai tūno ant savo pamėgto fotelio, neužleisdamas ten netgi brolio Zenono. Jis su visais labai draugiškas. Gal kartais tik su Snufiu nepasidalina kokio kaulo. Vis tik jų santykiai nėra labai aštrūs, kadangi Snufis tingi Mustaficijų vaikytis, o ir Mustaficijus nerodo jokios baimės ir nebando šokti į medį, kai tik pamato Snufį. Mustaficijus labai nemėgsta nedvasingų vakariečių. Kai brolio Zenono parapiją aplanko svečiai iš Amerikės ar Europos, jis niekada nepraleidžia progos prišikti svečiams į batus. Tai jau tapo vietine linksmybe.


Mes negalime jums tiesmukai pardavinėti bilietų į Rojų - reikėtų mokėti mokesčius, įrodinėti, kad toks Rojus egzistuoja ar net teisintis teisme, jog Rojus - ne apgaulė, paprasčiausiai norint iš jūsų išvilioti pinigus už neegzistuojančia paslaugą neegzistuojančiame "kurorte", į kurį jūs vyksite ilsėtis po to, kai numirsite (ateityje pasiūlysime ir daugiau paslaugų numirėliams, už kurias jie galės susimokėti, kol bus gyvi - pvz. rezervuoti vietas geriausiame Rojaus restorane "Petro knaipė" net su 5% nuolaida). Mes, kaip ir kitos mūsų broliškos pakraipos, norime paraginti jus kitais būdais išsipirkti tą (tikrai egzistuojantį) nuostabų kelialapį į jūsų svajonių ir poilsio kraštą, kur amžinai šviečia Saulė, žolė visada žalia, o upės pienu plaukia. Aukokite kuo daugiau bažnyčiai, nes tik per auką ir pasiaukojimą būsite išganyti. Tai ir bus jūsų bilietas į Rojų. Aukokite, vaikai mano, kiek galite ir ką galite. Religinė auka nėra pavaldi mokesčiams ir matavimams, kaip ir neišmatuojama yra Dievo meilė. Ir Rojaus vartai prieš jus atsivers ir pasitiks jus giedantys nuostabiausias giesmes angelai ale arfomis bei įvairiosiomis dūdomis grojantys elfų ir fėjų pulkai. Paaukotas žemėje centas mūsų tikėjimui, jums sugrįš amžina palaima, lyg danguje būtumėte nusipirkę paslaugų už milijoną litų. O tas, kas patikės nematęs ir neuždavinės klausimų, bus palaimintas dvigubai - centas, paaukotas čia, jam grįš dviem milijonais litų Rojuje. Tad negailėkite ir nesivadovaukite sveiku protu ar logika. Sveikas protas - žmonių nelaimių priežastis. Jis nesugeba suvokti beribės Dievo malonės ir tos palaimos, kurią jūs patirsite Rojuje, iki kurios niekada neprilygs bet kokio dydžio žemiškos gerybės ir malonumai. Viešpats su jumis, vaikai mano.

Religija daro stebuklus!

Izraelio psichologas George Tamarin 1966 metais daugiau nei tūkstančiui 8-14 metų vaikų pateikė ištrauką apie Jericho mūšį iš Jozuės knygos:

6:16 Jozuė žmonėms įsakė: "Sušukite! Dievas atidavė jums miestą! 6:19 Bet visas sidabras ir auksas, daiktai iš vario ir geležies yra šventi Dievui. Jie bus padėti į Viešpaties iždą". 6:21 Tada jie skyrė kalaviju sunaikinti visa, kas buvo mieste, vyrus ir moteris, jaunus ir senus, jaučius ir avis bei asilus. 6:24 Miestą ir visa, kas jame buvo, jie sudegino. Tik sidabrą ir auksą bei daiktus iš vario ir geležies jie padėjo į Viešpaties Namų iždą.

Tuomet Tamarin paklausė vaikų paprastą moralės klausimą: „Kaip manote, ar Jozuė Ir Izraeliečiai elgėsi teisingai ar ne?“. Vaikai turėjo pasirinkti tarp atsakymų:

A) Visiškai pritariu
B) Dalinai pritariu
C) Visiškai nepritariu

Rezultatai pasidalino į visiškai priešingas stovyklas: 66% visiški pritarė, 26% visiškai nepritarė Jozuės veiksmais. 8% buvo per vidurį su daliniu pritarimu. Štai standartiniai atsakymai iš (A) grupės:

"Mano nuomone, Jozuė ir Izraelio Sūnūs elgėsi teisingai ir tam yra paaiškinimas: Dievas jiems pažadėjo tą žemę ir davė leidimą nukariauti. Jeigu jie nebūtų taip pasielgę ar neišžudę visų, tuomet būtų pavojus, kad Izraelio sūnūs būtų asimiliavęsi su Gojais."

"Manau, kad Jozuė buvo teisus, kai tai padarė. Viena priežastis ta, jog Dievas Jiems įsakė išnaikinti žmones tam, kad Izraelio gentys negalėtų asimiliuotis su jais ir perimti jų blogų įpročių."

"Jozuė elgėsi gerai, kadangi žmonės, kurie gyveno tame krašte, buvo kitokios religijos ir kai Jozuė juos išžudė, jis nušlavė jų religiją nuo žemės."

Jozuės genocidinių žudynių pateisinimas yra religinis visais atvejais. Netgi pasirinkę variantą (C), kurie visiškai nepritarė Jozuės veiksmas, darė tai tam tikrais atvejais remdamiesi religiniais motyvais. Viena mergaitė, pavyzdžiui, nepritarė Jozuės veiksmas užkariaujant Jerichą dėl to, jog jie turėjo į jį įžengti:

"Aš manau, kadangi Arabai yra nešvarūs, tai visi, kas įžengia į jų žemę, taip pat tampa nešvariais ir pasidalina jų prakeikimą."

Kiti du, kurie visiškai nepritarė, padarė tai dėl to, jog Jozuė viską sunaikino, įskaitant gyvūnus ir nuosavybę, vietoje to, kad paliktų šiek tiek laimikio Izraelitams:

"Manau, Jozuė neatliko visko teisingai, kadangi galėjo pasilikti gyvūnus sau."

"Manau, kad Jozuė neatliko akto teisingai, nes galėjo palikti Jericho turtą; Jeigu jis nebūtų jo sunaikinęs jis priklausytų Izraelitams."

Tamarin turėjo kontrolinę grupę savo eksperimente. Ją sudarė 168 Izraelio vaikai, kuriems jis davė tą pačią ištrauką iš Jozuės knygos, tačiau pakeisdamas Jozuės vardą 'Generolu Lin' , o Izraelį į 'Kinijos karalystė prieš 3000 metų'. Dabar eksperimentas davė visiškai priešingus rezultatus. Tik 7% pateisino Generolo Lin veiksmus, o 75% jiems nepritarė. Kitais žodžiais, kai lojalumas Judaizmui buvo išimtas iš skaičiavimų, dauguma vaikų sutiko su moraliniais vertinimais, kuriais vadovaujasi dauguma modernių pasaulio žmonių. Jozuės veiksmai buvo įvertinti, kaip barbariškas genocidas. Bet visa tai atrodo skirtingai, žvelgiant iš religinio taško. Ir tie skirtumai prasideda ankstyvoje vaikystėje. Tai Religija, kuri išryškina skirtumus tarp vaikų, pasmerkiančių genocidą ir toleruojančių jį.

Richard Dawkins „The God Delusion“


Bet argi genocidas Dievo vardu yra genocidas, vaikai mano? Argi Dievo prisakymus mes galime laikyti genocidu? Kas mes tokie, kad galėtume teisti Viešpaties išmintį ir prisakymus? Ne, tai nėra genocidas! Nes mes nežinome visų Dievo kelių, todėl negalime to vertinti, kaip genocido. Bet šitas pavyzdys parodo mums Religijos stebuklingą galią. Dievo žodis išugdo mumyse savybes, kurios padeda nustumti šalin globalistinius prietarus ir kliedesius bei šlovinti Viešpatį ir kovoti už Jo malonę. Argi ne stebuklas, kokį nuostabų poveiki, kokį radikalų skirtumą ir polėkį gali išugdyti tikras tikėjimas? Kova už Viešpaties žodį negali būti amorali... atvirkščiai, viskas, ką mums liepė ar liepia Viešpats yra Gėris ir Moralu. Nesvarbu, kaip mes galvojame ir kaip mums patiems tai gali atrodyti. Juk tik atsidavęs Viešpačiui žmogus gali suprasti jo meilę ir paaukoti savo ir kitų gyvybes vardan Dievo. Jūsų gyvybės – geriausia auka Pasaulio Kūrėjui. Tad aukokite Viešpačiui tai, kas brangiausia, nes danguje bus už tai atlyginta šimteriopai.

Sanctus Corpus Deus

El.Išpažintis

Stenkitės nežaisti su šia šventa el.Išpažinties tieknyka bo Dievas jus pakoros.

Paraginti Vatikano idėjos naudoti Internetą Dievo žodžio skleidimui, nutarėme teikti išpažinties paslaugą Internetu šioje svetainėje besilankantiems nusidėjėliams. Tikimės, kad mums pavyks išgelbėti kelias sielas iš Šėtono pinklių. Anonimiškumas garantuojamas - ryšys su kunigu koduojamas naudojant Šventos Dvasios algoritmą. Mes jums padėsime kuo patogiau atlikti šią šventą kiekvieno žmogaus pareigą - atpirkti kaltes ir atgailauti dėl įvykdytų blogybių. Jūsų išpažintis išsisiųs tiesiai į mūsų kompiuterizuotą klausyklą. Programa, paskaičiavusi jūsų nuodėmes, įvertins jų sunkumą ir paskirs bausmę. Visi elektroniniai prietaisai buvo pašventinti, o programa sukurta griežtai laikantis visų religijos kanonų ir taisyklių. Kadangi viską paskaičiuos technika, garantuojame patį objektyviausią ir nešališkiausią vertinimą.

1. Ties pasirinkta nuodėme įrašykite nusidėjimų kiekį.
2. Pasirinkite... ar esate kunigas, krikščionis ar bedievis.
3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką anketos apačioje ir jums bus paskirta bausmė.

Kunigams Dievas garantuoja didesnę  malonę ir atleidimą, nes jų gyvenimas yra sunkus ir pasiaukojantis. Dėl to net lytiškai santykiauti su vaikais kunigams nėra didelė nuodėmė. Visi žino, kad tai menkniekis ir vaikams pamoka lytinio švietimo. O va bedievių nuodėmių našta yra didelė. Dievas neatleis už jų nečistybes menkiausias. Už bedievybę ir kunigo rankos nepabučiavimą išlups akis, nuraus kojas ir rankas, keps ungyje Pragaro amžinoje jus, sūkas! Tad priimkite Viešpatį ir Jis išmokys jus, padlas, tikros dangiškos meilės ir tikrų dvasinių vertybių, o ne jūsų bedieviško nuopuolio ir moralinio degradavimo, kokiame esate be Dievo, Tėvo mūsų.

0
Ps 47:4 Paveldą mums jis išrinko ­pasididžiavimą savo tautos, kurią jis myli. Sela.
Ps 47:4 He shall choose our inheritance for us, the excellency of Jacob whom he loved. Selah.
Pr 38:9 Bet Onanas, žinodamas, kad palikuonis nebus jo, sueidamas su brolio žmona, visada išliedavo savo sėklą ant žemės, nes nenorėjo duoti savo broliui palikuonio.
Ge 38:9 And Onan knew that the seed should not be his; and it came to pass, when he went in unto his brother's wife, that he spilled it on the ground, lest that he should give seed to his brother.
Lk 6:5 Ir jis pridūrė: "Žmogaus Sūnus yra ir šabo Viešpats. "
Lu 6:5 And he said unto them, That the Son of man is Lord also of the sabbath.
2Krn 30:8 Nebūkite kietasprandžiai, kaip jūsų protėviai, bet atsiduokite Viešpačiui ir ateikite į jo Šventyklą, kurią jis amžinai pašventino, ir tarnaukite Viešpačiui, savo Dievui, kad būtų nugręžta nuo jūsų jo pykčio liepsna.
2Ch 30:8 Now be ye not stiffnecked, as your fathers were, but yield yourselves unto the LORD, and enter into his sanctuary, which he hath sanctified for ever: and serve the LORD your God, that the fierceness of his wrath may turn away from you.
Joz 6:15 Septintą dieną jie atsikėlė auštant ir apėjo aplink miestą tokia pat tvarka septynis kartus.
Jos 6:15 And it came to pass on the seventh day, that they rose early about the dawning of the day, and compassed the city after the same manner seven times: only on that day they compassed the city seven times.
Jer 5:4 Tariau sau: "Jie ­ tik varguoliai; užtat ir elgiasi paikai, kad nežino Viešpaties kelionei savo Dievo teisingumo.
Jer 5:4 Therefore I said, Surely these are poor; they are foolish: for they know not the way of the LORD, nor the judgment of their God.
Ps 144:7 Tiesk ranką iš aukštybių, išlaisvink maneir ištrauk iš galingų vandenų, iš svetimųjų rankų!
Ps 144:7 Send thine hand from above; rid me, and deliver me out of great waters, from the hand of strange children;
Iz 59:4 Nėra, kas keltų balsą už teisų reikalą, nėra, kas teisingai gintųsi teisme. Visi remiasi niekybėmis ir meluoja, vaikšto negandomis nėšti ir gimdo vargą.
Isa 59:4 None calleth for justice, nor any pleadeth for truth: they trust in vanity, and speak lies; they conceive mischief, and bring forth iniquity.
Mk 6:14 Tuo tarpu karalius Erodas išgirdo apie Jėzų, nes garsas apie jį plačiai sklido, ir žmonės kalbėjo: "Jonas Krikštytojas prisikėlė iš numirusių, ir todėl jame veikia stebuklingos jėgos. "
Mar 6:14 And king Herod heard of him; (for his name was spread abroad:) and he said, That John the Baptist was risen from the dead, and therefore mighty works do shew forth themselves in him.
1Kor 11:19 Juk turi pas jus būti atskalų, kad išeitų aikštėn, kurie iš jūsų yra išmėginti žmonės.
1C 11:19 For there must be also heresies among you, that they which are approved may be made manifest among you.
Jer 29:13 Kai manęs ieškosite, rasite mane. Taip, jeigu visa širdimi manęs ieškosite,
Jer 29:13 And ye shall seek me, and find me, when ye shall search for me with all your heart.
Mk 10:19 Žinai įsakymus: Nežudyk, nesvetimauk, nevok, neteisingai neliudyk, neapgaudinėk, gerbk savo tėvą ir motiną. "
Mar 10:19 Thou knowest the commandments, Do not commit adultery, Do not kill, Do not steal, Do not bear false witness, Defraud not, Honour thy father and mother.
1Sam 4:5 Viešpaties Sandoros Skryniai atkeliavus į stovyklą, visas Izraelis sušuko tokiu skardžiu riksmu, kad net žemė sudrebėjo.
1Sa 4:5 And when the ark of the covenant of the LORD came into the camp, all Israel shouted with a great shout, so that the earth rang again.
Ps 147:14 Jis sukuria taiką prie tavo sienųir sotina tave geriausiais kviečiais.
Ps 147:14 He maketh peace in thy borders, and filleth thee with the finest of the wheat.
Jer 45:2 "Taip kalba Viešpats, Izraelio Dievas, tau, Baruchai.
Jer 45:2 Thus saith the LORD, the God of Israel, unto thee, O Baruch:
Pat 3:1 Mano vaike, neužmiršk mano mokymo, ir tebrangina tavo širdis mano įsakymus,
Pr 3:1 My son, forget not my law; but let thine heart keep my commandments:
Job 41:33 Žemėje lygaus jam nėra; tai kūrinys be baimės.
Job 41:33 Upon earth there is not his like, who is made without fear.
1Kar 12:3 Buvo pasiųsti žmonės jo pašaukti. Jeroboamas ir visa Izraelio sueiga atėjo ir kalbėjo Rehabeamui:
1Ki 12:3 That they sent and called him. And Jeroboam and all the congregation of Israel came, and spake unto Rehoboam, saying,
Lk 8:10 Jis atsakė: "Jums duota pažinti Dievo karalystės paslaptis, o kitiems jos skelbiamos palyginimais, kadregėdami nematytųir girdėdami nesuprastų.
Lu 8:10 And he said, Unto you it is given to know the mysteries of the kingdom of God: but to others in parables; that seeing they might not see, and hearing they might not understand.
Sk 29:11 Be to, ožys bus atnašaujamas už nuodėmę, neskaitant permaldavimo už nuodėmę atnašos ir nuolatinės deginamosios aukos, jos javų atnašos ir liejamosios atnašos.
Nu 29:11 One kid of the goats for a sin offering; beside the sin offering of atonement, and the continual burnt offering, and the meat offering of it, and their drink offerings.

Sanctus Corpus Deus