Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2011-05-02 16:44 Dark Queen Vertinimas: Labai Gerai
galiu atsakyti y siuos klausimus. bet cia bus mano nuomone:
1. simboliai yra ir tikri, ir menami. pas mus lietuvoj simboliu yra visai nedaug. kai kurie yra tik mistinei, bet gal ir jie yra kur nors. labai toli ir tau nezinomoj vietoj.
2. visi sitie simboliai nera linke y gera puse. kiek pamenu leninas hitleriui numirus jo kuna norejo iskasti ir pradanginti. kman atrodo kad jis naudojosi sektantizmu.
3. sios ideologijos nera tobulos. jos is dalies kenkia zmonijai.
4. butu viskas puiku, jei ju, ideologiju ir ju kureju nebutu is viso atsirade. dabar nebutu jokiu mistiniu dalykeliu. bet uztat su jom ir pasaulis yra ydomesnis.
5. nebutu tuo, kuo dabar esa.
6. jeigu viskas butu aisku, tai niekam nebebutu ydomu ir sitie visi dalykai nesivystytu toliau.
7. nu as tai pavyzdziui nenoreceu gyventi be ju nes jie kazkas ydomaus ir nesuvokiamo musu mastysenai. kai kurie simboliai gali net labai sudominti. nebutu ir to fantastinio pasaulio, kuris dabar vyrauja. ce kaip du pasauliai viename: zmogiskasis ir mistinis antizmogiskasis.
dar mano minciu apie simbolius. jie yra sio pasaulio dalis. be ju nebutu ydomu gyventi. ir nebutu visu situ gotu ir panasaus tikejimo zmoniu. ir butume be tikejimo. taip pat nebutu katedru, baznyciu ir kt. nes jie taip pat kaip simbolis esa. bent dalis is ju tai tikrai taip manau.
2005-04-29 07:24 derbis Vertinimas: Gerai
Užduosiu keletą klausimų pamąstyti:
1. Ar simboliai yra tikri ar tik menami ?
2. Tuo pasinaudojo ir įvairių ideologijų kūrėjai: Hitleris, Stalinas, Leninas, t. y. komunizmas, ateizmas, masonizmas, sektantizmas, satanizmas bei kt. O ar tai yra blogai ?
3. Ar pačios šios idealogijos yra blogos ?
4. Ar mes galėtume būti tuo, kuo dabar esame ir turėti tokią pasaulėžiūrą, jei ne šios idealogijos su savo kūrėjais.
5. O ką veiktų poetai, politikai ir vadai be simbolių ?
6. Ar nebūtų per nuobodu, jei žmonės viską suprastų, ką jūs turėjote galvoje ?
7. Ar tikrai norėtumėte gyventi be simboliu ?