satan.lt : Komentarai : 1836
Autorius:
E-mail:

Komentaras:

Įvertinimas:

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2 3 4 5 ... 38
2020-05-20 20:36 Prodigy Nuomonė: Labai Gerai
Sveiki, matau pilna dalbajobų ir tik kelis senus normalius komentatorius. Ieškau bendraminčiu laisvalaikiui, nežadu deginti ar žudyt bomžu nuo gatvės tiesiog nuveikti kažką įdomaus, pabendrauti įvairiom temom ir tai paversti reguliaria veikla bei susibūrimais. Galbūt taip sukursim bent įvairio plauko bendrauminę ir ateitį tai jau bus šioks toks judėjimas. Laukiu visų email su pasiūlimais ir įdėjomis( man kaip ir visiem kitiem turėtu būti poxui ar tu ryžas, lezbė, našlaitis ar šeip koks be draugų kailis nes vienybė ir yra tikroji nesustabdoma gale).
Email: brianman91@gmail.com
2020-04-21 16:51 Psyho Nuomonė: Gerai
Normalu, kad geidžiu mirusio žudiko satanisto ??
2020-04-21 16:25 Psyho Nuomonė: Gerai
Normalu, kad geidžiu mirusio žudiko satanisto ??
2020-04-03 15:52 Rolandas Nuomonė: Labai Gerai
Kam tarnauja Koronos virusas?
2020-03-24 16:44 Vardas Pavarde 1 Nuomonė: Gerai
jornas ciulpia desra
2020-03-24 16:44 Vardas Pavarde 1 Nuomonė: Gerai
jornas ciulpia desra
2020-03-17 19:47 DEVIL TATO Nuomonė: Labai Gerai
Yra tamsiu panu cia ?
2020-02-27 19:13 Rolandas Nuomonė: Labai Gerai
Kur galima degint gyvus zmones?
2020-02-13 15:01 Rolandas Nuomonė: Labai Gerai
Mane labiausiai auklėjo mokytojos ir auklėtojos kol patapau lochu, nes buvau tvirčiausias. Mane mokykloje pizdindavo grupėmis klasiokai, kad jiem duotu pist klasiokės. Mano močia tėvą privedė iki savižudybės. Kaip man atkeršyti ir atgauti pasitikėjimą savimi???
2019-12-14 17:36 Syrian Nuomonė: Labai Gerai
Man patinka under-age merginos nezinau kaip lietuviškai jos yra nekaltos ir joms tai pirmas kartas kaip ir man :)
2019-11-28 13:55 shameless advertising Nuomonė: Labai Gerai
http://www.darkness.lt
2019-11-25 10:21 ABC Nuomonė: Labai Blogai
Paziurekit nepasigailesit https://youtu.be/w5lEwCdwz-0
2019-11-25 09:19 EMANUEL! Nuomonė: Labai Blogai
Setonas nugaletas amziams, ir jis nebeturi jokios galios. Mirtis nugaleta, ir kas tiki Viespaciu tie neragaus mirties per amzius.
„Štai Aš ir mano vaikai, kuriuos man davė Dievas“. Kadangi vaikų kraujas ir kūnas bendri, tai ir Jis lygiomis juos prisiėmė, kad mirtimi sunaikintų tą, kuris turėjo mirties jėgą, tai yra velnią, ir išvaduotų tuos, kurie, bijodami mirties, visam gyvenimui buvo patekę į vergiją. Iš tiesų Jam rūpėjo ne angelai, o Abraomo palikuonys.Todėl Jis turėjo visu kuo tapti panašus į brolius, kad būtų gailestingas ir ištikimas Dievui vyriausiasis Kunigas ir permaldautų už žmonių nuodėmes. Pats iškentęs gundymus, Jis gali padėti tiems, kurie yra gundomi.
Jėzus myli jus visus!! Jis vienintelis yra Gyvasis Dievas kuris numire uz mus is didziules meiles mums, kad kartu per tikejima prisikeltume Jame ir gyventume per ji. Ir ne Dievas kaltas del sunkumu, netekciu, atmetimo, ligu, skausmo, paniekinimo, nepriemimo o setonas. Jis kuris vagia zudo ir naikina. Jis negali padovanoti gyvenimo, jis tik mirti seja. Jo melas nugirde visa pasauli. Mes nekestume kanciu siame gyvenime ir dabar gyventume rojuje su Viespaciu, bet setonas sugunde mus, tai jis melagis, nekente Dievo ir Jo kuriniu tai del jo ir buvome ismesti is rojaus . Mes gyvename Dievo malones deka, jis siuncia lietu ant teisiuju ir neteisiuju. Jis numire uz mus atpirko musu kaltes ir nuodemes, jis sumokejo PILNA KAINA, nors nebuvom verti tik pasmerkimo, bet is jo begalines meiles mes esame isgelbeti per Ji. Tereikia tiketi tuo kad Jezus Kristus atpirko mus ir atsiprasyti Jo is visos sirdies uz viska kur klydome ir buvome silpni. Tereikia priimti Jo isgelbejima ir busit isgelbeti. Atsiverskit biblija jei norit tiesos, o ne zmoniu klausykit nes tik Jo zodis ir yra tikroji Tiesa! Isijunkit TV EMANUEL jei norit pamatyt tikrus Dievo stebuklus, pamatyt kaip isvaromi demonai ir ju karalystes.Kataliku baznycioje sedi antikristas, del to ir nera isgydymu, stebuklu, visi lenkiasi ir garbina stabus, taip lenkstosi pries setona... Setonas neisvaromas setonu.. Tik Viespats Kurejas gali ji isvaryti. Religa ir tikejimas neturi nieko bendra. Religija veda i mirti tikras tikejimas i gyvenima. TIKRA KRIKSCIONI Pazinsit is jo meiles, ne is apeigu ir tradiciju laikymosi. O MEILE uzdengia nuodemiu gausybe. Tereikia tik tiketi i Ji ir busit isgelbeti. Priimti Jo meile. Saukites Jo is visos sirdies ir matysit Jo slove savo gyvenime! Nes Dievo karalyste ne zodziuose o Jegoje! Bukit palaiminti Galingu Jezaus Kristaus vardu!! Dievas kovoja uz jus, jis ir dabar uztaria jus! Tik Jo tiesa padarys jus laisvus!
2019-11-17 10:54 Jauna pora Nuomonė: Gerai
I email pasiulymus nenewne@gmail.com
2019-11-17 10:53 Jauna pora Nuomonė: Gerai
Tai cia imanoma kokia sekta susirast ar ant tiek lietuviai akmens amziui gyvenantys?:) mergina nori buti isnaudojama apeigose.
2019-10-31 19:15 Mar Nuomonė: Labai Gerai
Gerai, kadangi jau atsibodo kitų ieškot tiesiog parašysiu komentarą čia, kas nors leiskite su jais susisiekti.

2019-09-19 14:00 Elmonio7 Nuomonė: Labai Gerai
Noriu papipst kokią nors kalę. Jei yra kokia kalė kuri nori pist parašyk privažiuosiu.
2019-07-03 20:59 Velniuvelnes Nuomonė: Labai Gerai
Gal yra kas is klaipedos satanistu? girdejau kazkuri viena is grupiu moka su pentagrama velne ivaryt, poto reik eit valytis egzortu ir dahuja seansu
2019-07-03 19:55 Velniuvelnes Nuomonė: Labai Gerai
Gal kas moka velnia i zmogu ivaryt per pentagrama??? Moku babkes uz info
2019-06-04 19:53 Jibaklakas Nuomonė: Gerai
Pizdec kaip akis nuo to raudono teksto skauda, v pizdu blet jau kraujuoja akys naxuj nuo to raudono teksto and juodo fono, fontanelis kraujo teka
2019-05-13 19:07 Satanas Nuomonė: Labai Gerai
Matau ce renkasi visoki afrykos burzujai paskutiniu metu, o ne tikri satanai.


linkejimai nuo musu numyleto dvasinio liderio dalai Chuijamos. Norintys susitikti geguzes 26 d atekyt i rotuses aikcte kaune, nes ten didzeusias musu centras, 21:00, paskui kazkur nuesim. Atsineskit versuko kraujo ir juoda raisty su penkekampe zvegzde, krw prisigalvoja, kad mes aukojam, ne aukojam. atekit ir paziuresit. Busim apsirenge su jodom kepurem ir jodais akiniais o dalai chuijama tures joda raisti ant lasdos. Kas ates pirmakart 24:00 lauke krikztynos ir misios aplestam rusy. Jei apsivemsit bus blogai.

Praeitakarta kaskoks gaidys apsisyko. tikiuos sikart taip nebus. Sekmes ir Ave Satan!
2019-04-20 10:55 :D Nuomonė: Labai Blogai
Ane, šūdstumy? ;D
2019-04-20 10:43 Di Nuomonė: Labai Gerai
Skyrius: Tamsos Brolija - Kaip gėjų eitynės Vilniuje virto siaubinga tragedija...
Oj gerai čia, kokiam Delfy tokį patalpint, tai sprogtų visi religiniai fanatikai, mažiau liktų :D
2019-02-22 02:11 Magnatas Nuomonė: Gerai
-Tai prašom, galit rinktis ir iš priekio ir iš vidurio.
-Imu!
-Kurią?
-Bet kurią.
-Tučtuojau, tik malonėkite pasakyti kuri jums prie širdies.
2019-02-12 08:29 utilizacija Nuomonė: Gerai
Labas durniai, is kur cia tiek jusu?
2019-02-11 19:30 lionas ketvirtas g Nuomonė: Labai Gerai
setone, noreciau imerkt norvaisaitei
ir noreciau kad gustas baigtu dulkint mano motina
2019-01-26 15:01 KALĖ Nuomonė: Labai Gerai
Moterys yra KALĖS SUPISTOS ŽERTVOS MIRKIT DVĖSKIT NX NIEKAM ČIA JŪSŲ NEREIKIA JIBANOS PIDERASTĖS
2019-01-13 00:34 Rose Nuomonė: Gerai
Skyrius: Tamsos Brolija - Knygos
Kaip ateistu seimoje gimusiai komunistei, man si religija nera grynai tai, kas tiktu mano asmenybei, bet bent jau nera dvigubu standartu joje. Verta paskaityti, tikrai verta, tiek tikintiems, tiek netikintiems, o ypac tiems, kas kazin ko apie Setono Baznycia prisimasto. Taip, visko ir visur yra ir bus, mes juk visi individualus, bet uztenka Komunistu Partija aplankyt ir JU dvigubus standartus pamatyt. Arba Lietuvos seimo Zaliuju partijos grazuole, zinoma kraujo fetisiste- nemanau, kad fetisiszmas ima ir pranyksta va taip... Taciau pati knyga tikrai nera bloga ir verta paskaityti vien smegenims prajudinti. Kam tiks, kam netiks. Taciau pakenkt ji nepakenks ir tikrai neikas :-D Kam rupi kitos cia daznai minetos knygos- Ketveri Metai Pragare yra tiesiog knyga apie zalinga sekta, tokiu egzistuoja, zinoma, ir ne visos tokio tipo yra satanistines, o taip pat ne visos satanistines yra tokio tipo. Nieko tokio labai vertingo, bet kam patinka ivairus kriminalai ir siaubo istorijos bei panasus dalykai- gali buti smagu paskaityti. Necronomicon, jei kalbesim apie Lovecraft fantazijas, tai siaubo knygu megejams turbut patiks, yra tikrai idomi ideja per visa knyga einanti ir daugumoj istoriju besikartojanti, o neva tikras originalas perspausdintas rasytojo Simon yra neva senoji Sumeru religine sekta, 4 knygos lyg ir is viso, jei ka domina okultizmas, galima isigyti, bet jei okultizmas nedomina ir dvasiom nelabai tikit, tada nieko ten idomaus nebus. Tai tiesiog dar viena religija su savo dievu grandine ir savais ritualais. Kiekvienam savo. Ar tai originali sena religija ar naujai sukurta- sunku pasakyti, net jei autorius tikrai ta knyga laike rankose, ji gali buti ne tokia sena, kaip kad yra teigianciu. Nepamirskim baroko laiku sektu ir pan. Pvz, beveik visos, jei ne visiskai visos, neva pagoniskos religijos buvo SUKURTOS maziau nei pries 100 metu, remiantis prietarais ir pan, bet originali pagonybe buvo visiskai, visiskai sunaikinta tuo istorijos periodu pries Viduramzius, apie kuri nelike beveik jokios informacijos. Yra rasta uzuomina senuose dokumentuose Britanijoje, jog buvo sukviesti visi isminciai ir karaliai ir kiti tu laiku svarbus asmenys kazkokiam susirinkimui su krikscioniais ir ne vienas ten nuvykusiu gyvas neisejo, na, zinoma, isskyrus krikscionis. Anglisku versiju lengva gauti ir nemokamai, bet Ketveri Metai Pragare zinau tik originalia, vokiska versija knygos formatu. Dar viena pastaba del Setono Biblijos- ten per mazai apie vampyrizma yra duomenu, tad ta skyriu praleisciau, kaip maziau vertinga, o tik praktiska tiem, kas susiduria su tam tikrom ten paminetom situacijom. Terminas 'vampyrizmas' tebuvo tik atsirades tada ir tas fenomenas tebuvo tik nagrinejamas, tad as tikrai negaliu smerkti knygos autoriaus del informacijos stokios ir netikslumo. Nezinau, ar man cia pradet rasinet visa litanija ta tema, bet tas skyrius nera tikslus. (ir atleiskit uz lotynisko alfabeto naudojima)
2018-12-02 09:00 Vardas Pavarde 1 Nuomonė: Labai Gerai
E gta 5 playeri matosi kad tave dūhino nuo vaikystės ir tu sugrįžk i realybe čia tau ne žaidimas kad vertinti kažką pagal lygį jau nuo tų žaidimų neskiri kur realu o kur žaidimas ir būtent kiekvieną religija ir reikia smerkti.
2018-10-29 12:15 gta 5 player Nuomonė: Normalu
Skyrius: Tamsos Brolija - Knygos
@jus visi lopai, pone, gerbiamasis savo keiksmažodžiais jūs parododote savo lygį, koks jūs esate išsilavinęs žmogus. Nors aš, kai kurios knygos tik truputį skaičiau, manau, kad pasaulyje yra daug religijų ir nereikia nė vienos nuvertint. Kiekviena kažkuo išsiskiria iš kitų, ir nereikia smerkti.
2018-08-07 18:53 Nežinia Nuomonė: Labai Gerai
Man šitie kluonai :D tikrai primena gerą komedija blet valfio nuodėmė :D kurva čia iliuzijos ir kurva fantastikos srities atstovai profesionalumo viršūnė bet jei sugriautume iliuzijas tada profesionalai dingtų :D hahahahahaha
2018-08-07 18:46 Nežinia Nuomonė: Labai Gerai
Blet užsakyti samdomą žudiką nu kurva nuo šito tai lūžau kaip sena kurvinyčia dalbakas gal blet čia satan.lt Puslapis kurva ne samdomų žudikų grupuotė :D
2018-07-27 11:15 karolis24 Nuomonė: Labai Gerai
tai kaip jus daug reiskiat nuomuone,tai isreiskite pozytyva gyvenime ,nemanau kad cia kaltu yra .
2018-07-07 12:19 HELL DAVID Nuomonė: Normalu
Satanas tu zinai jog tikri dvasiniai satanistai tokiu nesamoniu nedaro. Esme ne aukojimuose ar kraujyje o meditavime ir su demonais snekejime. Man tai daugiau primena filmu prisiziurejima ir klaidinima tikrojo Satanizmo
2018-06-12 11:01 Satanas Nuomonė: Blogai
Matau ce renkasi visoki afrykos burzujai paskutiniu metu, o ne tikri satanai.


linkejimai nuo naujo dvasinio liderio dalai chuijamos. Norintys susitikti birzelio 30 d atekyt i rotuses aikcte kaune 21:00, paskui kazkur nuesim. Atsineskit versuko kraujo ir juoda raisty su penkekampe zvegzde. Busim apsirenge su jodom kepurem ir jodais akiniais o dalai chuijama tures joda raisti ant lasdos. Kas ates 24:00 lauke krikztynos ir misios aplestam rusy. Jei apsivemsit bus blogai. Sekmes ir ave satan!
2018-06-06 08:54 padekit Nuomonė: Normalu
cia galima uzsisakyti samdoma zudika?
2018-05-31 19:00 goat Nuomonė: Gerai
sveiki, mirtingieji. mane domina konkreciai satanistines sektos, grupavimasis kazkoks, minciu, ideju dalinimasis su bendraminciais ir galbut net ju igyvendinimas. uzsiemat tokiais dalykais, vaikuciai, ar tik maigyt klaveske cia megstat? jei taip, numeskit kontaktus kazkokius
2018-05-28 09:37 Satanas Nuomonė: Labai Gerai
Pri ko ce ta nacionalsocialistine partija su satanizmu susijus ir dar letuvoje. Tu gal pirma bibi is burnos issitrauk ir normalei paaiskini ka ce pasakyt nori ar ten pataikei, nes speju kad sumaisei forumus su savo slove pergalei...
2018-05-03 10:31 jsutinas Nuomonė: Gerai
slovepergalei ta prasme? tu cia lietuvoj nori nacionalsocialistine politine partija? placiau sudeliok nes pasakei tai da nu nx. kokiu tikslu kaip isivaizduoji?
2018-04-30 13:02 ŠlovėPergalei Nuomonė: Labai Gerai
Sveiki, mieli blogio mylėtojai. Degu noru jūsų paklausti klausimo... Jau ilgai svarstau atkurti nacionalsocialistine Vokietiją įdomu ar čia esančius žmones domintų panaši veikla? Tik blogis gali mus apsaugoti nuo krikščioniškos apgaulės ir vakarų kapitalistų pinklių! Šlovė Pergalei!
2018-04-24 07:06 pirdute Nuomonė: Normalu
linkejimai austejai
2018-04-11 20:01 Anonimas Nuomonė: Labai Gerai
Skyrius: Tamsos Brolija - Kokią įtaką jums turėjo ši svetainė?
Buvau ateistas, si svetaine paliko labai gera itaka, dabar tikiu Spageciu Monstru visagaliu (juokelis tik aisku). O siaip buvau auginamas religingoje seimoje budamas apie 18 metu tapau visisku ateistu, nes supratau kokia biblija yra nesamone ir kad ten tik bando plauti smegenis. Zmones kurie prisidejo prie to labiausiai: george carlin, neil degree tyson, richard dawkins ir kiti. Atradau sita tinklapi tai apsidziaugiau, informacija pateikiama labai konkreciai, atradau atsakymus i viska kuo domejaus.
2018-04-11 08:46 Vardas Pavarde 1 Nuomonė: Labai Gerai
cia yra bibis
2018-03-20 19:59 Morbid Hazeman Nuomonė: Labai Gerai
Kažkaip čia viskas link komercijos ir propagandos nereikaingos nuėjo... Paskaitykim La Veju... Pasigilinkim... O paskui skelbkim... Ave SATANAS!!!!
2018-03-17 13:15 HELL DAVID Nuomonė: Labai Gerai
hell daugiau informacijos facebooke Hell David, nes krikscionys ir taip mus seka ten tau truputeli daugiau papasakosiu brolau.
2018-03-15 22:31 Arnas Nuomonė: Labai Gerai
Ir dar, čia realiai kas vyksta pas jūs ar tik saitas sukurtas ir tiek?
2018-03-15 22:30 Arnas Nuomonė: Labai Gerai
laba, man reikia destrukcijos? Kaip čia pas jūs viskas yra? Ką patartumėte? Kiek suprantu mergina yra centras jūsų apeigų, ar kaip yra? Lauksiu ats.
2018-03-11 07:36 hell Nuomonė: Gerai
hell david ar yra kokie susitikimai? as noriu buti dalis to ka jus darote.
2018-03-08 15:48 HELL DAVID Nuomonė: Labai Gerai
o apie mus satanistus galiu pasakyt kad mes neaukojam nieko setonas grieztai tai draudzia mums daryti ir tiesiog maziau ziurekit siaubo filmu ir maziau klausykit kunigu pasaku. Mes garbinam setona praktikuojames magija bet nieko niekam blogo nelinkime, musu grupuote tuo ir skiriasi kad mes nevartojam jokio alkocholio, nerukom, nevartojam narkotiku nes mes pries tai esame nebent mus imtu niekinti tik tada gal ir primustume mes nediskribinuojam savo draugu krikscioniu mes esame kaip ir visi tik tikru dievu tikime ir viskas
2018-03-08 15:39 HELL DAVID Nuomonė: Labai Gerai
Svencionyse esame jau 4 dvasiniai satanistai as jei ka pagrindinis ir ka visiems zadu kad mes vis labiau Lietuvoje ir kitur plisim o jei norit suzinoti apie tikra satanizma keliaukite i joyofsatan ten pilna informacijos, tesaugo jus broliai lordas setonas
2018-02-17 16:33 Taful vaful Nuomonė: Labai Gerai
Nieko nėra išvis ar kažkas egzistuoja nieko nėra vapšie Kaušai
2018-01-26 23:58 justinas dirzys Nuomonė: Gerai
kalusykit niekas 90 proc net nezinot ka reiskia tikejimas i luciperi. lauzyt stulpus kapinese? niekint dieva smurtu?apsirengt juodai ir rodyt kaip tiki velniu? kas cia per sudas? paskaitykit setono biblija. nereiks nei rengtis nei puostis juodai. pagarbiai jusu brolis
2018-01-23 16:29 tetervin666 Nuomonė: Labai Gerai
sveiki. norejau pasiteirauti ar yra rengiami susitikimai ar darote ritualus apie kuriuos niekur nerandu nieko aprasyta o narsyt internete tai moku. noriu suzinoti ar ateityje bus daromi susitikimai. pagarbiai visiems
2018-01-18 14:51 Rolandas Nuomonė: Labai Gerai
Teko bendrauti su Peter H. Gilmore. Likau suzavetas.
2018-01-17 18:21 DOMAS Nuomonė: Labai Gerai
Planuoju kviestis demona :/ turit patarimu ? Malonu butu isgirsti
2018-01-14 19:47 Neri Nuomonė: Normalu
Sveiki, kaip susisiekti su siuo zmogum? Gal kas zino ji, jo kontaktus?


https://tarobudistmandala.jimdo.com/kontaktai/
2017-12-31 14:08 Horoskopas Nuomonė: Normalu
Sveikinu visus su artėjančiais naujais metais.
2018 metu horoskopas:

Degsit s*kos pragare :)
2017-12-30 20:39 Danielius Narauskas Nuomonė: Labai Gerai
Iš tiesų gana informatyvus webas, be išlygų pritariu visoms čia pateikiamoms idėjoms. Norėčiau susipažinti su daugiau prijaučiančių žmogeliukų. Parašykit per fb.
2017-12-30 18:25 Lepsis Nuomonė: Labai Gerai
Tai pat linkejimai Vilmekui
2017-12-30 17:57 Lepsis Nuomonė: Normalu
sveikinu su praejusiomis sv,kaledomis ir ateinanciais naujais metais visiems buvusiems satanistams linkiu 99 o busimiens sulaukti kitu kaledu primenu alchogolis bus parduodamas 01 01 nuo 20 metu linkiu visiems pasiruosti seytono (nelinlsmaviciaus) atejimui 2018 sausio pirmoje puseje visus norincius isgerti anksciau prasau rasyti i pasiulimu ir pageidavimu knyga adresu lrs,lt bet nesito saito ikurejams lauksiu jusu kitais metais 06m 06d 06v prie paminklo Petrui Cvirkai Vilniuje taipat kituose miestuose ir klausimas zinovams ka simbolizuoja apversatas kryzius? P S Porelei_ teskit minti
2017-12-21 12:15 paslaptis Nuomonė: Labai Gerai
o kas jeigu man apsireikstu velnias ir lieptu zudyt? tai butu pateisinama priezastis?
2017-12-07 01:04 Kestas Nuomonė: Gerai
2 metus ieškot, gal jau ir ilgiau, tai nieko neatsirado?
2017-12-04 00:05 Porele Nuomonė: Normalu
Esame jauna pora is kauno V+M. Ieskom kazko naujo :) parasykit i gmail nenewne@gmail.com
2017-11-13 17:32 pinky Nuomonė: Normalu
Velniai žino kas toks: O tu jau prieštarauji velniui. "sataniste"
2017-10-09 19:11 hekau Nuomonė: Labai Gerai
Ar yra šėtono biblija lietuvių kalba atspausdinta?
2017-10-05 08:30 Faustas Vaičikauskas Nuomonė: Normalu
AS GIMIAU BUTI VELNIO GARBINTOJU
2017-10-05 08:29 gaidalas Nuomonė: Labai Gerai
as jau ir taip gymiau velnes nereik man jusu kat as tai zinociau
2017-10-05 08:29 Faustas Vaičikauskas Nuomonė: Labai Gerai
Aš gimiau būti velniu.
2017-09-27 09:29 ave666 Nuomonė: Labai Gerai
Noriu surasti subrendusių bendraminčių, piemenys - nedomina.
ave666@inbox.lt
2017-09-04 22:07 Vakaris Nuomonė: Labai Gerai
As nx luztu skaitydamas dazniausiai pasitaikancius klausimus... xD
2017-08-28 15:41 Zygis Nuomonė: Labai Blogai
Labas. Visu pirma zmones patys sutveria dangu ir pragara cia zemeje. Ar is jusu cia yra tokiu, kurie mate dieva ar velnia....Abejiu. Tai tik zmoniu lygitos fantazijos. yra posakis dievus kaip ir velnius lipdo zmogus. O dek tokiu svetainiu ir tikejimu ....nyokrypui satanizma tai tik silpnu ir pns. zmoniu tipo stiorybes israiska, kuri nuveda i ligota iliuziju pasauli....
Gaila....
2017-08-21 09:57 karolis Nuomonė: Labai Gerai
noreciau suzinoti daugiau apie sita religija skypewade00031 arba karolukask602gmail.com
2017-07-31 18:46 Velniai žino kas toks Nuomonė: Normalu
NON TIMEBO MALA

Visu pirma vaikai kurie atejot čia tam , kad esat nelaimingi, tai jums nieko neduos, velnias pasirenka tik tuos , kurie jam naudingi, tad nevarkit nesigadinkit sau gyvenimo dar labiau, nes busit tik avelės, nesakau kad pradekit tiket dieva , tikekit savim ir ko norit iš gyvenimo.
2017-07-27 11:47 Noriu visko Nuomonė: Labai Blogai
Tapusi sataniste galėsiu pistis kiek tik noresiu ir niekas neteis uz tai?
2017-07-27 11:44 Benas Populiauskas Nuomonė: Labai Blogai
Nesuprantu tik vieno dalyko,čia rimtas dalykas ar tiesiog išsipisinėjimas?
2017-07-27 11:42 Austėja Nuomonė: Labai Blogai
Norėčiau,kad įteisintų šitą tikėjimą mokyklose ir siaip į visuomenę.
2017-07-27 06:35 Liuciferis Nuomonė: Normalu
Ar gali moterys būti satanistės ir užimti lyderių pareigas ?
2017-07-21 20:55 Шлюха Nuomonė: Labai Blogai
Dievo Nera
2017-06-03 14:41 Jonas Nuomonė: Labai Gerai
A dar yra čia gyvų?
2017-05-06 04:18 Magistras Azanijus Nuomonė: Normalu
Duxas: „Kaip tapti satanistu? Noriu žudyti visus iš eilės.“

Lietuvoje tai visada galima padaryti adresu: Parko 21, LT-11205, Vilnius. Prieš atvykdamas būtinai nusipirk parduotuvėje 6 žalias vištas (gali būti ir šaldytos) ir apsirenk juodai. Atvykęs priimamajame išdėstyk, kad labai norėtum tapti satanistiniu ir esi tam pilnai pasišventęs. Ten įsikūrusi Tamsiosios Europos Satanistų atstovybė tau suteiks visus ritualo atlikimui reikalingus reikmenis su informacija ir asistuos ritualo metu. Tai, kad turi noro ne tik tarnauti Šėtonui, bet ir visus žudyti, manau, gali paspartinti procesą ir ilgai laukti su dokumentacija nereikės. Svarbu kalbėti įtikinamai ir parodyti, kad tavo ketinimai rimti. Pokalbio metu galima parodyti netgi kažkiek agresijos. Pademonstruoti, jog gali dominuoti, jeigu reikia. Potencialių narių sąraše tave tada priskirs „lyderių“ tipui ir greičiau tapsi aukštesnio lygio nariu. Beje, įstojimas vyksta tuo pačiu adresu, tad, jeigu tau pasiseks, viską galėsi atlikti vietoje tą pačią dieną. Ten yra specialiai tam įrengtos patalpos su altoriumi ir pan.. Jeigu vadovybė matys, kad esi vertas dėmesio ir turi potencialą, tau gal net leis kurį laiką pasilikti ir pagyventi su pilnu maitinimu ir aptarnavimu. Galėsi laisvai studijuoti satanizmo pagrindus ir paslaptis kartu su Lietuvos satanizmo elitu, tos srities profesionalais ir lyderiais.
2017-05-04 10:13 duxas Nuomonė: Labai Gerai
kaip tap satanistu ? noriu zudyt visus is eiles
2017-04-17 17:10 Morbid Hazeman Nuomonė: Labai Gerai
Kas nori, gali juoktis, o mes tiesiog garbiman tai, kas padeda MUMS... O kitose religijose nėra "mažvaikiškumo?" Satanizme jo bene mažiausia...
2017-03-17 06:35 Satanizmo fanas Nuomonė: Labai Gerai
Skyrius: Tamsos Brolija - Šėtono biblija
As labai didelis fanas sitas knygas,ir as ju visu perskaiciau ir noriu but satanas,prasau parasykit man,pati geriausia knyga
2017-03-14 13:09 Vardas Pavarde 1 Nuomonė: Gerai
Cha cha cha cha cha!
2017-03-08 15:14 vilmis Nuomonė: Gerai
kiekvienas priema save kaip galvoja isventinimas atrodo intrriga tikinciui nezinai ka rasi
2017-03-08 02:05 Bedievis Nuomonė: Normalu
Jų „Ordinas“ iš ties dvelkia mažvaikiais, nutarusiais pavaidinti suaugusius. Sugalvojo sukurti sau valdžios hierarchiją, padarant save lyderiais, valdančiais kvailas avis. Patarčiau jiems per apeigas būtinai ir tėvų nuorūkas iš peleninės surinktas surūkyti. Nes koks gi tu saugęs, jeigu nerūkai, negeri, nepisi pastoviai vienas kito mamos ant altoriaus ir nesi „kietas“, garbindamas Šėtoną. Pasižiūrėjus į jų svetainę galima padaryti išvadą, kad tai šizofrenikai, melagiai arba, geriausiu atveju, troliai. Jeigu tai troliai, netikintys tuo, ką patys rašo savo svetainėje, viskas priklausys nuo to, kokia bus tolesnė jų veiklos raida. Melavimo atveju pas „organizatorius“ ryškiai nėra daug smegenų ir logikos, kas bandoma pridengti mistifikacijomis ir tiesioginiais ryšiais su neegzistuojančiomis būtybėmis, kaip kad Šėtonas. Bet melagiai ir sukčiai, dažniausiai, bent jau mąsto blaiviau už psichinius ligonius ir nesistengs pakenkti sau, sukuriant per daug pavojingas situacijas. Jeigu autoriai šizofrenikai ir tiki tuo, ką rašo, tai pavojingiausias atvejis jiems patiems ir jų „Ordino“ nariams. Reikia būti nelabai protingu, kad galvoti apie stojimą į panašias organizacijas. Kam gaišti laiką su sukčiais, kvailiais arba šizofrenikais, nebent juos demaskuoti. Teisėsaugai patarčiau iš šono visa tai stebėti viena akimi ir patikrinti, kuris tai variantas. Nes kai kvailiai ar šizofrenikai organizuojasi, pasekmes kartais tenka srėbti ne tik jiems patiems, bet ir visiems likusiems sveiko proto ar sąžinės piliečiams.
2017-02-27 20:03 Žydpalaikis Nuomonė: Labai Gerai
Čia dabar kas? Atrodo normalus puslapis buvo, o dabar penkiolikmečiai užplūdo su savo teistiniu satanizmu, ech... Trenk perkūns kad malalietkos visokių katinų ir vienas kito aukot nepradėtų.
2017-02-22 10:40 Auris Nuomonė: Labai Gerai
Kiekvienas praktikuojantis turi gerai žinoti vieną dalyką, kad įstojant į Ordiną ar Organizaciją vykstą įšventinimo apeigos, per kurias žmogus prisiekia ištikimybę Viešpačiui Šėtonui.
2017-02-21 08:59 Auris Nuomonė: Labai Gerai
Įšventinimas tai tas pats kas priimimas į ordiną.
2017-02-20 17:34 vilmis Nuomonė: Gerai
auri ka turi omeny isventintam
2017-02-19 11:48 Auris Nuomonė: Labai Gerai
Ar yra norinčių sudalyvauti juodosiuose mišiose ir būti įšventin tiems?
2017-02-16 23:14 Justix Nuomonė: Gerai
Wtf :D
Draugas numetė šitą site'ą..

Pz koks creppy... :(
2017-02-15 07:32 Auris Nuomonė: Labai Gerai
Na Marija pasileidusi buvo. Apsirūkiusi su angelais kalbėdavosi ir nuo balandžio sugebėjo pastoti.
2017-02-14 19:30 vilmis Nuomonė: Gerai
pultuk geras apie marija bet ar ne perdauk ziurai parnuchos Respekt
2017-02-08 12:20 Abara Nuomonė: Labai Gerai
pultukas parašyk i skype: satansatana73@gmail.com pabendrausim:) ir kas norite pabendrauti Satan tema para6ykite :)
2017-02-08 08:21 Auris Nuomonė: Labai Gerai
o kokia energija man patinka telaimina tave Satan. Pagal viską Marija nebuvo tokia biedna kaip rašoma, ji buvo iš kilmingos ir turtingos šeimos. Jėzus ir nebuvo skaistus jis turėjo žmoną ir vaikų. Kas keisčiausia, sako 13 velnio tuzinas, tačiau Jėzaus mokinių buvo 12, o su Jėzum gauname 13. Ir ka tai parodo:) beje keista kodėl pas jį buvo vien vyrai o moterų jis nemokė.
2017-02-07 09:48 Pultukas Nuomonė: Gerai
Ar zinojotr kad Svenciausia maryja buvo kurva , padla suka ir zertva, savo sunui byby grauze vafliste, suka ji padla , visi sventieji lopai duhai numirelaii

2017-02-06 16:31 Auris Nuomonė: Labai Gerai
veikia ka tik pasijungiau. https://juodojitrejybe.jimdo.com/
2017-02-04 23:20 Elena Nuomonė: Labai Gerai
Neveikia tas puslapis kur vis siulot :/
2017-01-29 12:46 Auris Nuomonė: Labai Gerai
joooo juodojitrejybe.jimdo.com super puslapiukas. Daug info.
2 3 4 5 ... 38

Privacy Policy