Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2010-12-26 17:19 moon Vertinimas: Gerai
na, vis dėl to. toleruoti iš tikrųjų visko neįmanoma net labai norint. tačiau yra dalykų, kuriuos visgi reikėtų toleruoti, kaip, pvz, kito asmens nuomonė. jis taip mano ir viskas, kam čia kapotis dėl to, kad tas žmogus mano priešingai nei tu. tokiais atvejais tiesiog galima ieškoti kompromiso. tačiau pati tolerancija išties tik varžo ir neleidža reikštis, tad jos vertybe tikrai negalima laikyti.
2008-07-13 18:17 Nadijat Vertinimas: Gerai
Tolerancija-sukurti stereotipai, pagal kuriuos turime gyventi, jais vadovautis.. Tai vargina, tai iš tiesų, įspraudžia į rėmus, tai prieštarauja mano nuomonei, mano požiūriui.. Aš neprivalau, aš nenoriu toleruoti to kas man nepriimtina, arba tiesiog-man nepatinka.. Tikrai neturiu omeny, kažkokios agresyvios savo netolerancijos išraiškos!Noriu myliu, noriu-nemyliu, noriu toleruoju, noriu-netoleruoju!Tai mano teisė...
O prieš tai komentavusiam:ko čia putojies?Ko čia draskais?Labai tau reikalinga aplinkinių meilė ir tolerancija?Labai būūūū kai kažkas tau abejingas ar tiesiog tavės nemėgsta??
Beje, klausimai retoriniai-nesitikiu ir nenoriu išgirst atsakymo :)
Man, pvz, visiškai nusispjauti nekęs manęs kas, mylės, puls glebesčiuotis ar laikys "sudu" (vėl gi, iš pastarojo komentaro) !
2008-02-18 23:29 Kraujas Vertinimas: Labai Blogai
Blet, tolerancija tau uzkliuvo, tu blet galvoji kad esi cia vienintelis ir nepakartojamas ir gali toks buti ir sakyti kad visi yra sudas???!!!Tu nors pagalvojai kad jei netoleruosi kitu, tai ir taves nieks netoleruos??!Tai blet naxuj tu cia pisi prota??blet pradek toleruot kitus ir tave toleruos!Kai kitus laikui sudu, tai ir tave visi laikys sudu!