Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2011-05-02 17:15 Dark Queen Vertinimas: Normalu
vienam tekste zmogu isvadinu sudu, kaimiety, o sitam jau suda garbini. tai taip iseina kad sudas vertas daugeu negu zmogus? del sudo zmogus turi savo gyvybe aukoti, duodi taip man suprasti. sudas yra tik atlieka kuri yra mumyse nereikalinga. todel is tustinames. ismetame is saves tai kas mums nereikalingas. o tai ir yra tas pats sudas...
2008-02-19 00:12 Kraujas Vertinimas: Labai Blogai
Tu pats esi sudas!jei galvoji cia atvirai saipytis tai blet ir as is taves atvirai pasisaipysiu!sudas yra nei zmogaus draugas nei priesas!jis yra!ir jeigu jo nebutu, tai tu jau seniai butum mires ir neparases sios suisktos knygos sudknyges!jei tu visur nesiojies popieriu siknai valytis tai as neklatas, tu daunas!man poxuj tas sudas, nes as galiu apsisikti ir man poxuj supranti?jei zmogus yra sudas tai kam sluostytis suda asile???eik pasigydyk pydare tada parsysi gal ka, a geriau nerasyk, nes mane vemti vercia, pabandyk tada suvalgyti savo suda jei tai tavo geriausias draugas!tada parasyk knygele "kaip sudas suvalge suda"
2007-10-14 09:45 cornolio Vertinimas: Labai Gerai
diewiskas apsakymas. sudas tikras darugas :)
2006-03-29 21:13 Charlotte Vertinimas: Labai Gerai
Kazkoks nerislus apsakymas:/
Arba cia tik as nasuprantu:/
Jei geriausias zmogaus draugas yra, tas, kuris persekioja ji ir visad buna su juo kartu, tai jis apsuptas daug geru draugu:D Pvz. prakaitas, bet kuri kuno dalis ir pns :)
Na tik tiek, kad sudas - linksmai skamba :)
2005-09-17 14:53 Vardan Dievo Tevo Vertinimas: Blogai
tikra tiesa. Kai mano suva nebegalejo prasikti reikejo pjautiu ir daryuti operaciaj. Aciu Dieve kad leidi ir po siai dienai tvarkingai tustintis.