Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2011-03-29 12:58 dėjau ant satanistų Vertinimas: Labai Blogai
durni ble satanistai :D
2005-04-19 18:02 Sinuhė Vertinimas: Gerai
Gal ir šaunu, bet Exploited’ai - šlamštas. Paklausiau vieną jų dainą įdomumo dėlei. Keturias su trupučiu minutes, jie kartojo tris žodžius, o ir muzika nieko įspudingo. Kažin ką autorius jų muzikoj, tokio puikaus užvelgė... Nebent, kad jų muzika tikrai pirmykštė, vartojama mažai žodžių ir muzika paprasta :) .
2005-04-08 07:19 derbis Vertinimas: Labai Gerai
Chm... Šis kūrinys labai panašus į pirmąjį, galbūt dėl to, kad juos parašė tas pats žmogus. Visgi jausmo ir stilistikos nesuklastosi savo kūriniuose. Kūrti - tai perteikti savo jausmus savitu stiliumi. Šiaip ar taip, abu kūriniai nerealiai panašūs į pasaulį, kuris supa tiek patį autorių, tiek tuos žmones, kurie nepatingėjo perskaityti jų iki galo. Šiaip ar taip - nuostabu ! Šiame kūrinyje kiek daugiau modernizmo, tačiau neoromantizmas ir šiek tiek nihilizmo puikiai jaučiama.. Dar kartą, Šaunu !