Michael - Amžių Knyga : Komentarai : 28

Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2011-04-05 15:26 aaaa Vertinimas: Labai Gerai
Arela- Juk tavasis dievulis buvo tobulas, tai kaip jis galejo nezinoti, kad "sukurtas" liuciferius bus blogas?
Ech... :) Mergaite nesvaistyk savo gyvenimelio religijai - atmink, kad jis tik vienas.
2011-04-05 15:26 aaaa Vertinimas: Labai Gerai
Arela- Juk tavasis dievulis buvo tobulas, tai kaip jis galejo nezinoti, kad "sukurtas" liuciferius bus blogas?
Ech... :) Mergaite nesvaistyk savo gyvenimelio religijai - atmink, kad jis tik vienas.
2009-01-10 20:53 Arela Vertinimas: Normalu
beje, neismaneliai, kas ten klause, kam Dievui kurti velnia, tai juk Liuciferis buvo pradininkas, Dievo graziausias angelas, juk DIevas, sukurdamas ji, nezinojo, kad jis pasikels i puikybe ir maistaus pries Dieva. Sankai pritariu. Juk Dievas niekada neapleis, o juk setinas, net parasyta buvo- neieskok pagalbos, nepadesiu. mazdaug. Yra cia nekvialu zmoniu, bet diduma-kvailiu ir neismaneliu cia renkas. Skaiciau vien todel, kad galima butu isskirt kai kuriuos faktus, kurie mininmi Biblijoje. Taciau autorius, kaip mineta, neistudijavo Biblijos, nes labai pavirsutiniskas vertinimas. Mazdaug ka "girdejo id aplinkiniu" apie Dieva, ta ir parase.
2009-01-10 20:44 Arela Vertinimas: Normalu
Beje, nepamirskit, kad mes Dievais nebusim, ar mes sukurem si pasauli, ar mes ivykdem didiji sprogima? :) Jei tai jus padarete, tada zinoma...
Juokingiausia tai, kad sakoma - AS PATS SAU DIEVAS.
Dievas yra, nejuokinkit. Kaip sakoma, kaip tikesi, - taip ir bus :)
2009-01-10 20:42 Arela Vertinimas: Normalu
Nesamone!!! Is tikro zmogus, musu dienu zmogus (ir ne tik) , lengvai pasiduoda tokiem dalykam, kurie cia parasyti. Dauguma, praktiskai visi, kad ir kunigai bei vienuoles! Dievas niekad neliepe jo garbinti, ir Dievo pasiekejai nebijo nieko. Is esmes is tikro dalinai apie setona, bet ta setona iprasmina kaip tiesa cia. CIa apie ateizma daugiau kalba sumisusi su satanistu, kuris yra save isimylejes, kaip Liuciferis. Tiesiog is esmes cia teisingai aprasyti visi zmones, tik kad cia kvietimas greiciau tapti tokiai, skatinimas.
Reiktu tiket i Dieva, o ne tokiu keliu eit. Cia teigiama, kad zmogus tampa laisvas atsisakes Dievo. Priesingai!!! Jis tampa vergu. O priemes krikscioniu, - kataliku, - Dieva, tapt gali laisvu nuo pinigu, prabangos, paleistuvystes, vagysciu ir kitu nesamoningu zmoniu vertinamu dayku.
Juk viskas kas parasyta Biblijoje pildosi, pasiskaitykit, tik suprast reik. ypac Naujajame Testamente, Senajame painiau.
2008-10-19 00:33 MaikUniversum Vertinimas: Labai Gerai
Durniai jūs, čia ne apie šėtoną, o apie TIESĄ, netikėjimą NIEKUO tik savimi, tik pažinimu ir ieškojimu. Skaitykit dar kartą, jei nesupratot
2008-08-11 04:25 MaikUniversum Vertinimas: Labai Gerai
Dar specialiai paaugliams ir kitiems nesusipratėliams:

Nei šėtono, nei dievo nėra. Viską sukūrė viena didelė pasaulinio masto bukinimo organizacija, pavadinimu KRIKŠČIONYBĖ (ir dar begalę vardu ji turi) .
Gėris ir blogis egzistuoja tiek, kiek egzistuoja moralės normos, kurias susikuria PATS ŽMOGUS, o ne dievas. Dievo, atminkit, NĖRA. Tai tik iššsigalvojimas neišsilavinusiems žmonėms, kurie BIJO prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.
Užteks skleisti melą, ir pažvelkit į tiesą, apie kurią šneka autorius. Deja, ironija ne jums suprasti, tad taip ir liksit dauguma iš jūsų akli lyg kirminai...
2008-08-11 04:19 MaikUniversum Vertinimas: Labai Gerai
Labai geras kūrinys :) Reikėtų jį dėstyti mokykloje vietoj tos debiliškos parsidavėliškos keliaklūpsčiautojų tikybos. O tu, mariau, esi mazas, menkas kvailiukas, kuris savo neišprusimą teisina tikėjimu nebūtais dalykais. Eik išsimiegok. O tu, andriau dzidolikai, nieko savo komentaru nepasakei nes nepaneigei nė vieno teiginio. Čia nėra jokio materializmo, o tik sveikas mąstymas.

KRIKŠČIONYBĖ=KVAILYBĖ.
2008-06-06 15:07 infernoDelaer Vertinimas: Normalu
cituoju

Andrius Dzidolikas
Kam Dievui kurti velnią - kad po to galėtų bausti savo vaikus?

teisingai, dievas nekure velnio, nes dievas (sakykime, kad toks yra) pats baudzia dauguma... tik kazkaip dabar visi i tai nelabai kreipia demesio, nes visas sh, ka padare tas isivaizduojamas draugas Džo kakodėl vyko tik užužpraeitame tūkstantmety.. ir tik nereikai čia nuomonės dabar dėt, kad jau dabar pasaulis ritasi žemėn.. Niekas dėl to nekaltas, žmonės patys šį pasaulį smugdo ir smugdys, bet tik jie vieni, PABREZIU JIE VIENI gali viska sulaikyti... taip kad baigiam cia fantazuot ir einam dirbt, nes geriausia MALDA yra-atsitot, susimastyt ir eit dirbt, kad nebūtum moralinė išpera... :D aciu uz demesi...

2008-01-12 13:06 dainus Vertinimas: Labai Blogai
kokius vejus cia kalbat setonas skausmas, neviltis, blogis ir jums to reikia? hm...
2008-01-12 13:00 Marius Vertinimas: Labai Blogai
Kožkokios nesamones debilai jus kad tokias nesamones darot tokas svetaines... kokia bloga itaka darot jaunimui jums nesamone mano nuomone bte kai atsitiks kitiems kas nors būsit JUS kalti... pauglei prisifantazuoja paskui pjaustos venas.. pagalvokit ka darot...
2008-01-12 13:00 Marius Vertinimas: Labai Blogai
Kožkokios nesamones debilai jus kad tokias nesamones darot tokas svetaines... kokia bloga itaka darot jaunimui jums nesamone mano nuomone bte kai atsitiks kitiems kas nors būsit JUS kalti... pauglei prisifantazuoja paskui pjaustos venas.. pagalvokit ka darot...
2007-12-09 19:23 Andrius Dzidolikas Vertinimas: Normalu
Prastesnio veikalo nesu skaitęs. Daugumą autoriaus teiginių (jei ne visus) galima paneigti, atskaitos tašku laikant vieną praprasčiausių tiesų - autorius yra materialistas. Aš tikiu Dievu, bet netikiu velniu ir visa šita... satan. lt svetaine. Kam Dievui kurti velnią - kad po to galėtų bausti savo vaikus? Ir kokiu tiklsu bausti savo vaikus - juk taip imi bausti tik SAVE. Ar yra motinių, kurioms jų žmogžudžiai vaikai nėra patys mylimiausi? Atsakymas aišus, ar ne? ;-)

ps: akivaizdu, jog autorius ne tik klaidingai interpretuoja Bibliją (kaip i ši satan. lt svetainė) , bet ir pamiršta, kad Šventajame Rašte yra daug iškraipymų, melo ir netiesos. Daug Biblijos autorių, pvz. : NT, Kristaus nematė savo akimis. Tad žmonės - sąmoningi žmonės - negaiškime brangaus laiko, skaitydami tokius kūrinius. Kuo daugiau mūsų prisijungia prie satan. lt, tuo daugiau mažėja galimybė didinti savo sąmoningumą ir apsaugoti kitus...
2007-11-02 21:21 Oliver Vertinimas: Labai Gerai
Šis kūrinys tikrai vertas dėmesio, pukiai parašyta...
2006-05-26 18:52 wampyre Vertinimas: Labai Gerai
nu ir idomu!!! skaiciau ir akiu atitraukt negalejau!!!
2006-04-07 19:32 lavuone Vertinimas: Labai Gerai
as suzaveta... man wisai susuko galva sitas kurinys...
2005-09-14 11:45 Paulo Vertinimas: Labai Gerai
12. Vadink Mane bet kurio kitu vardu, nes kiekviename varde slypi sava jėga. Nedaryk skirtumų tarp vyriškų ir moteriškų vardų ir taip pat neskaidyk mano esmės, nes kiekvienas mane suvokia savaip.

Sveikinu ta didiji Vardu karaliu, kuriam nera skirtumo tarp vyro ir moters. Cia gyvosios bakterijos tikrai pradejo traukti minusa - prie - (minuso) arba + prie + bet koks skirtumas vistiek evoliucija vystosi nors ir tokie dalykai vyksta labai keista. Kazin kiek ilgai ta evoliucija egzistuos kai - su minusu ilgiau pagyvens :D
2005-08-30 12:51 Bučmelijus - pasaulių kunigaikštis Vertinimas: Labai Gerai
Iš tikrųjų kūrinys - labai nebloga gimnastika protui, tačiau, autorius Michael rašo labai vienpusiškai, tuo būdu sukurdamas neapykantos ir konfrontacijos doktriną. Aš mačiau... Šetonas matė ne tai, vaizdžiai sakant. Tikėjimas yra būtinas, tiki ir Šėtonas, bet... tik savimi ir savo galimybėmis, geru gyvenmu. Taigi Tamsos knyga yra iš tikrųjų tik "Tamsos knyga" ir jokiu būdu ne tiesos knyga.
2005-07-09 18:50 as Vertinimas: Labai Blogai
Ponas autoriau, ar jus pats palvojote ka parasete? manau nelabai nes jeigu susimastytumet taj pamatytumet kad rasote absurdu absurda.
manau kad jus (autoriai) vieninteliai tikit savo teorijomis.
Is cia komentavusiu vienintele SaNKa turi savo nuomonę, o kiti "didieji satanistai" ir yra tie lengvatikiai, kurie tiki ka jiems sako (o didzioji dalis tik sako kad tiki ir garbina setona) .
2005-05-31 09:23 Netikiu Vertinimas: Labai Blogai
Man tai labai įdomu, bet tik ne tas kas jums. Kas jus taip sužavėjo?...

2005-04-27 15:42 SaNKa Vertinimas: Normalu
Nu xebryte nzn.. siaip tai nereik pamirst kad setonas buvo Dievo tarnas... yra geras kurinelis apie abeli ir kaina... nu ten as skaiciau tai visai nieko setonas (tamsos angelas) rode kainui berods pasaulius ir visatas... setonas yra labai protingas ir kalba labai teisingai ir be to labai gundanciai... as suprantu tik tiek kad jis akivaizdziai sako:
-jus esate stiprus tad eikite pas mane... nu kazinau cia asiq kajp diena kad tipo jai tu "krutas" taj tu mano xebroj, o jai eisi pas Dieva tai tu lopas.. tu silpnadvasis kad juo pasikliauji... nezinau man jau geriau (kajp jus pone setone sakote) but silpnadvasiu ir pasikliaut Dievu nei jumis... nes pas Dieva bus ramybe o pas jus skausmas ir neviltis... tai tiek :)
P. S jai niekuo netiki tai reiskia kad tu uz setona... bet jus cia visi uz ji kiek pastebejau ;) na o as kajp balta sanka tarp juodu varnu d=] thats all.
2005-04-16 12:36 Me®gEE Vertinimas: Labai Gerai
Hm... Tikrai labai įdomu... Man nekiltu tokių išradingų minčių... Nu krč, žiaurei cool...
2005-03-22 19:59 BlackCOR Vertinimas: Labai Gerai
Man labai patiko... is dalies daugelyje dalyku sutinku... manau mano statusas - as tarp Tamsos ir Shviesos.
Labai nustebino vienas dalykas... buvo pasakyta "As ten buvau. As maciau ir Šviesą ir Tamsą. Aš mačiau tamsą Šviesos i ršviesą Tamsos"... keista tame, kad as pati stebejau toki reiskini... maciau kaip vakaruose sauleleidosi, o tuo tarbu rytuose kilo tamsuma ir matesi menulis.. o as ejau tarsi viduriu... cia ne sapnas... cia rimtai taip buvo... nors jusu reikalas ar manimi tiketi ar ne... bet as didziai nustebusi...
2005-02-20 18:42 juste Vertinimas: Labai Gerai
o geras, visai nieko... kadangi domiuosiu satanizmu tai man labai ydomu... tikrai visai ydomu ir gerai parasyta...
2004-10-24 20:43 garet Vertinimas: Labai Gerai
tai tikrai labai idomu, tai viena isgyvenimo tiesu, bet kai kurie to negali suprasti...
2004-06-05 00:09 black Vertinimas: Labai Gerai
Tai - gyvenimo esme.
2004-05-28 11:30 Awdris Vertinimas: Labai Gerai
Tikrai idomu...
2004-03-08 08:21 iewute ir dangute Vertinimas: Labai Gerai
pasakiska...