Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2018-04-11 20:01 Anonimas Vertinimas: Labai Gerai
Buvau ateistas, si svetaine paliko labai gera itaka, dabar tikiu Spageciu Monstru visagaliu (juokelis tik aisku). O siaip buvau auginamas religingoje seimoje budamas apie 18 metu tapau visisku ateistu, nes supratau kokia biblija yra nesamone ir kad ten tik bando plauti smegenis. Zmones kurie prisidejo prie to labiausiai: george carlin, neil degree tyson, richard dawkins ir kiti. Atradau sita tinklapi tai apsidziaugiau, informacija pateikiama labai konkreciai, atradau atsakymus i viska kuo domejaus.
2015-07-12 19:17 Red Vertinimas: Gerai
Netikiu nei Dievu, nei Šėtonu. Tikiu savo bei kitų žmonių galimybe kurti šį pasaulį. Dėl to man dažnai sakoma, kad būsiu prasta gydytoja. Hmm... negi reikia lankstytis kažkam, ko nė nemačiau, kad galėčiau gydyti žmones? Kuo čia iš viso dėtas tikėjimas? Tiesa sakant, jei medicinos sistemą valdytų bažnyčia, tai mes vis dar manytume, kad prakalti galvoje skylę arba sukalbėti porą maldelių yra geriausi vaistai nuo visų ligų. Esu gana tolerantiška, gerbiu kiekvieną nuomonę, bet manoji yra: mieli krikščionys, nekiškit nagų prie medicinos, abortų, eutanazijos, dirbtinių apvaisinimų!.. Jūs stabdot progresą! O apie šią svetainę galiu pasakyti tiek, kad ji tikrai įdomi. Argumentai įtikinantys (tai labiausiai ir paperka, nes bendraujant su krikščionimis girdi tik "nes taip Dievas įsakė; nes Dievas yra; nes Dievas tą, Dievas aną...". Parodykit jūs man, ką jis jau tokio iš tikrųjų padarė, kad įrodytų savo buvimą). O kam labai nepatinka - neskaitykit.
2010-12-17 10:35 0killed Vertinimas: Normalu
pritariu anonimazzz. kam švaistyti savo gyvenimą kažkokiom tai iliuzijom tikėti;)
2009-05-07 13:06 Lucis Vertinimas: Labai Gerai
Dievo nera! Saitas geras, tirkai aptiko ipac ta krikscionybes kritika, kai kur perdeta bet nk. Religija nesamone kas bent siaktiek domisi gali pamatyt kas ji visa laika buvo keiciama pagal zmones, pagal ju poreikius netgi biblija paemus pries 500 metu ir dabar manau vos en puse naatitiktu...
2008-07-18 01:05 Digix Vertinimas: Labai Gerai
svetaine labai gera psinaudojant jos informacija betkuri biski mastanti fundamentalista galima kokiu pagonimi padaryti.

religijos matosi kad iveikti neimanoma, nes statistika rodo kad apie 80% zmoniu visdelto silpnaprociai, gerai tik kad jie neturi daugiau galios nei sluoti gatves
2008-02-25 08:16 Locust Vertinimas: Normalu
BornToKill, sakai kad duomenis kuriais rementis cia pasiepiama kriskščionybe yra 100 metu senumo ? o tai ka per tuos 100 metu dievas nusileido ir žeme ir pataise biski krikščionybę ? isvis krikščionybe kinta nuolatos, ka dievas liepia keist viska ? Leidžia jau moksla ? Buvo leides nuodėmes uz litus išpirkt vel pakeite nuomone ? Ir šeip jis matau turbut per skype su popežium bendrauja ir todel pastoviai kinta krikščionybe.
Religija kaip akies vyzdis, kuo labeu apsvieti tuo labiau traukiasi, tik todel jinai kinta, ir greit pataps pasakėle patiems naiciausiems.
2006-04-24 19:45 anonimazzz Vertinimas: Normalu
nu blyn pavaro zmones... tikekit patys savimi o ne kazkokiais nematytajs neregetajs dalykajs... nepagalvokit kad as koks egoistas, bet koks skyrtumas kuo tu tikesi? ar visaj nieko netikesi?... koks rejkalas ka zmones kiti daro?... tegu jie nors kelma pasistato ir prie jo klupi visa diena... svarbu kad jus tiketumet savim, ir ziurekit saves, o ne nerealiu butybiu ar kazkas panasaus... visvien nieko nera, nej to ''Dievo'' nej ''Setono'' nej kokio skrajdandzio parsiuko... jau gal geriau tiket tuo kas tikra?
2005-08-11 07:56 ragana Vertinimas: Labai Gerai
Jega, baznycia praranda 17 :DDDDDDDD
Bet kodel cia nera varianto buvau pagoniu ir likau pagoniu? na, sis variantas man tiktu :DDDDDD
Na, o jei del Setono. man jis irgi egzistuoja, tik kitu vardu ir yra garbinamas kaip burtu ir magijos dievas. O jau be burtu mano gyvenimas butu snipstas :D
Pasakysiu viena - jei jau yra satanistu, uzsiimanciu zudymu tai velniai rautu darykit gerus darbus, zudykit kunigus ir krikscionybes sekejus, galabykit egzorcistus ir kitokius zmoniu kankintojus ir stumkit velniai rautu is Lietuvos ta nesamone (kalbu apie krikscionybe) > jei jau jusu dievas toks galingas, tai kokio velnio nepadarot dideles paslaugos ir neisstumiat sitos supistos krikscionybes is sito pasaulio. Blet meciau ta krikscionybe dar pries sesis metus. Juk vaikas dar visai buvau ir galu gale lengviau gyvent pasidare. Nachui is cia ta krikscionybe. ir blet sunervino, kad siame puslapyje yra ''Dievo zodis'' idetas. Atsidariau ta puslapi tai nachui is pykcio vos monitoriaus nesudauziau. Piskit is cia ta ''dievo zodi'' nes nesamone ten nusisneka: ''dievas jus myli'' (pisa dievas mus, o ne myli) ir is vis nei tas jezus egzistuoja nei ka. Gime pries tukstancius metu kazkoks zmogus vardu jezus ir uzsimane sekta paskleist tipo jis dievo sunus (tokiu dievo sunu dabar pilna per telikus rodo ir visa Lietuva zvengia) , o visi silpnaprociai paeme ir juo patikejo. Paskui su kardais pradejo skverbtis i normaliu religiju (tokiu kaip Pagonybe) zemes ir blet sugriove sventyklas, iskirto sventus medzius, o uz tai dabar miskingumas mazas, dustam nuo visokio uzrtersto oro ir blet per savo siuksles tuoj praeit negalesim. niekas gamtos negerbia ir skesta savo ismetamosiose dujose ir vietoj atostogu prie juros maudosi Baltijos naftos perpildytoje juroje kitaip tariant. sakau, man nesvarbu tu satanistas, budistas ar dar koks brudas, bet velniai rautu reikia, kad visos nekrikscioniskos, o normalios religijos susivienytu ir isgrustu krikscionybe lauk. Ir nachui tas popiezius ten rumuose gyvena kai kiti badu mirsta. dar sako jis geriausias pasaulio zmogus. Baikit. Popiezius didziausias savanaudis visoje galaktikoje. Vat... ir man butu labai idomu pasikalbet su sio puslapio kurejais :D
2005-07-30 18:38 IEVA Vertinimas: Labai Blogai
kurva bl, jus visi cia issigimeliai su savo setonais. As netikiu nei idieva nei i nieka, bet cia tai jau daeinat iki apsurdo... Ziaurus jus esat, bl, tie visi sektantai yra kazkokie issigimeliai, viso saito neskaiciau ir neketinu to daryt, bet tai kazkas nenormalaus!
2005-07-19 16:37 Indeve Vertinimas: Labai Gerai
absoliuciai pritariu Stebetojui. o del tu tikinciuju komentaru taj nu nx jej toks ir yra tas diewas taj nenoreceu juo buti. bl kwajliai kajp jus sawo staba niekinat su tokiom durnom replikom... idiotu diewas. bet taj manau jam gal net ir linxma wisaj turetu buti :))))))
2005-06-21 14:27 Stebetojas Vertinimas: Labai Gerai
Šiaip labai gerai kad egzist tokis saitas bo seniai galvą skauda nuo religinių skiedalų ir taip vadinamo katalikiškojo „pakantumo“ : ((kitų religijų spaudimo neteko patirti) . Beje norėčiau pasakyti, kad tiems (suprask religiniams) ligoniams nepadės čia pateikiama info. Na o dėl to kad tamsūs žmogeliai gerokai dažniau pasikliauja religinėmis pasakomis, tai ir taip matosi realiame gyvenime. KOKIĄ ĮTAKĄ TURĖJO JUMS ŠI SVETAINĖ? – TEIGIAMĄ, NES YRA PAKANKAMAI DAUG INFO PRETENDUOJANČIĄ Į ATSAKYMUS IŠKYLANTIEMS KLAUSIMAMS!
2005-05-24 10:22 megstanti tamsa;] Vertinimas: Labai Blogai
kas cia dabar?:\\nejaugi satan tiek mazai?!!:\\negali but... kur dingo visi.. :\nekenciu to Dievo nes jis tik smegenis plauna!!NEKENCIU!!!
2005-05-20 19:57 tikincioji Vertinimas: Labai Blogai
jums geda turetu buti... tos jusu taisykles juokingos!
2005-04-08 13:17 Mat Vertinimas: Labai Blogai
Pritariu BornToKill. Jei jau Dedat ant padeklo savo maista tai bent parasykit valgiarastyje sudeti.
2005-03-29 20:45 Antikristas Vertinimas: Gerai
O ta qurva kas cia atsitiko. ? :/
2005-02-07 18:39 BornToKill Vertinimas: Labai Blogai
Jei satanizmas yra religija, tai nereliginis satanizmas - nereligine religija. Siulau sita tinklapi skaityti su cia taip rekomenduojamu sketicizmu. Tai tik dar viena subjektyvi nuomone apie krikscionybe. Dauguma cia esancios informacijos apie krikscionybe yra iskraipyta pasenusi (kokiu 100 metu) ir skirta jos sumenkinimui. Autorius visiskai pamirso pamineti religines labdaros orgalizacijas, ju organizuojama vaiku uzimtuma ir t. t. Apie nereligini satanizma komentara reikia deti pacioje pradzioje, nes pabaiga gali buti ir neperskaityta. Be to komentaro sis tinklapis - smegenu plovimas ir nauju religiniu satanistu verbavimas. Tikiuos sis komentaras nebus istrintas, ir tinklapio autoriai atkreips demesi i mano pastabas.