Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2010-08-08 21:33 plentas Vertinimas: Labai Gerai
labai geras straipsnis
:)))
2008-07-01 15:08 bobas autoriams straipsnio Vertinimas: Gerai
stebina ir piktina jūsų tiesmukas savižudžių vertinimas: nevykėliai, nesugebantys naudotis gamtos davonom. tokiais vertinimais man rods tik prisidedat prie dielio savižudybių skaičiaus lietuvoj. taip pat būtų galima vertint žmogų nemokantį vairuot automobilio, t. y. apšaukt jį nevykėliu, vietoj to, kad nupasakot jam, jūsų matomus privalumus mokant vairuoti.
dar galbūt reikėtų atskirti psichinius ligonius nuo savižudžių, nes žudosi dažniausiai psichiškai sveiki žmonės ir apskritai neaišku ar psicinė liga teisingai suprantama (http://www. antipsychiatry. org/exist. htm) . konkretūs pavyzdžiai: prieš jus stovi akis nuleidęs vaikas, kurį tėvai dubasino visą gyvenima ir kalė i galvą, kad jis niekam tikęs, dėl jam išsivysčiusio menko savivertės jausmo jis ketina nusižudyti, o jūs jam pareiskiate, tu esi nevykėlis, nes nemoki gyventi. taip pat su stiprų skausmą kenčiančiu žmogumi ar beveik vegetuojančiu arba depresijos apsėstu ligoniu. sutinku, kad jie klaidingai vertina realybę ar nemato galimybių, bet tai tokia ir turėtų, mano supratimu, būti pozicija tų kurie teisingai vertyina realybę, t. y. matantis parodo nematančiam, mokantis pamokina nemokantį. siap, mano manymu, daug tiesos čia galima prisiskaityt, bet dar ir yra kur tobulėt. būtų įdomu sulaukt atsakymo, gal aš ir kažką spangstu
2008-01-31 16:06 SchismA. Vertinimas: Gerai
...
2006-02-23 19:56 Vytux Vertinimas: Gerai
Na, visų pirma, tai visa pateikta medžiaga neliepia jums daryti vieno ar kito :) Tai tiesiog informacija, kurioja parašyta, kaip prailginti savo gyvenimą :) Negi jūs tikėjotės rasti kąnors kitką skyriuje tokiu pavadinimu? :)))) Dėl senatvės, tai tie seniai, kurie senatvėje sako, kad geriau numirti, yra žmonės, kurie nebeturi ko siekti ir pragyvenę viską per savo gyvenimą :) tokius žmones reikėtų skatinti užsiimti kokia nors įdomia veikla ar pan. :) pasenti vis dėl to norėčiau, senatvė nėra tokia bloga :) ypač kai mylimas žmogus šailia :) ir nors man dabar tik 18 metų, aš visiškai kitaip suvokiu viską, negu mano bendraamžiai. Prieš metus ir aš be galo mėgau tūsus, pagėrimus, turėjau po dvi merginas vienu metu ir mėgdavau parukyti žolytę :) bet praėjus savaitei po gimtadienio, suvokiau, kad tai yra pats kvailiausias dalykas koki tik esu padaręs :) bet vis dėl to manau, jog gyvenime reikėtų išbandyti kuo daugiau dalykų, bet su saiku :) nei viename dalyke nepatirsite malonumo, jeigu jis bus nesaikingas :) dėl savižudžių - visiškai pritariu, jie yra silpnavaliai ir išvis - kam tokių reik, lai žudosi jei taip nori... blogiausia, kad dažnai užmuša ir nekaltus žmones. Psichiniai ligoniai - taip, jie nevykėliai, tačiau ne dėl savo kaltės. Tokius žmones galima užjausti, tačiau aš asmeniškai labiau norėčiau užjausti tuos, kurie dar turi ateitį, ir pasistengti jiems suteikti galimybes ją susikurti, t. y. aukoti pinigus benamems vaikams ir pan. :) Ir pabaigai norėčiau pasakyti, kad norėčiau, ir iš paskutiniūjų stengiuosi susikurti gyvenimą tokį, kokį noriu, uždirbti pakankamai pinigų, kad mano vaikai augtų laimingi ir turėti gražią ir nuoširdžią žmoną, kurią galėčiau be galo mylėti, o ji galėtų mane apkabinti ir pasakyti, kad viskas bus gerai :)

p. s. aš rūkau ir dabar, tačiau nematau tame problemos - bent tokia atrakcija galiu sau leisti :) man tai patinka, rūkau ne dėl įvaizdžio ar dėl kokių kitų asmenų - rūkau dėl savęs, todėl niekas negali man prikaiįšioti, jog tai yra blogai :) esu toks koks esu, ir žinoma, galima stengtis keistis, tačiau savo esmės nepakeisi :) kaip sakiau, esi toks, koks esi... :)
2006-01-23 22:37 Barb Vertinimas: Normalu
O kodel niekas nesidomi, kas vyksta po mirties ir isviso ar sitas puslapis neturetu buti apie setono religija, atsidavima velniui, savo siela ir kunu. Krc as isvis netikiu nei dievu, nei velniu, nei krc kitokiais, as tikiu kad kiekvienas turi savo lyderi, savo vedli, kaip jam skirta nugyvent taip ir nugyvena. As mastau apie gyvenimo paskirti ir suradau tik tris paskirtis. Viena kalejmas, antra isbandymas, trecia evoliucija. Kalejmas del to, kad nuobodus tas gyvenima ir negali istrukt nuo kasdienybes, gyvenimas tave dusina, na kai kuriems tai patinka matyt ju psichika taip sukonstruota, gal jie kokie nesiskirtiniai mesos gabalai skirti tik bendram populiacijos ir zmoniu rases vaizdui palaikyti, bet mane tai tikrai dusina ner laisves. Isbandymas del to, kad gal tai kazkokia atkarpa "taves" esmes (taves todel, kad jau nebeivardinu to kaip zmogaus tai auksciau, fizinio ir dvasinio buvio, tai kazkas sunkiai suvokiama dabartineje emes fazeje, esme tai irgi neivardijamas kazkokx tarpas, kuriama gali daug kas egzistuoti ar daug kas neegzistuoti, kas egzistuoja dabar (Neradu zodziu, matyt zodziais nepaaiskinama tai reikia patirti)) , kaip pasibaigs zmoniu vadinamas gyvenimas gal bus kox kitas etapas ar t. t. nu tikrai sita sunku paaiskinti, tai peraaukstos materijos primtiyvus zmogaus protas neleidzia gilintis. Evoliucija del to, kad galvoju, kad vieni kurie mirsta nieko nesiekdami patenka i ta tura kur testi savo kelione yra sunkiaiu, o kurie siekia lengviau, bet vistiek man atrodo cia pieva, seip taip net negalvoju cia kiti taip galvoja ir krc per menkas mano protas tokioms filosofijoms as tik mintyse galiu tai apgalvoti, zodziais isreikst to neisiena, galvoje visokios spalvos, formules, kuriu nesuprantu, vaizdiniai, gyvenimo ivykiu fragmentai, jausmai, krc viskas i viena usispina ir dar daugiau ir toks jovalas galvoj ir reik surast buda, akip viska sumaisius ir gavus nezmoniska chaosa is jo padaryti zmogui suprantama teorija, kuri atskleistu viska. Jauciu niekas manes nesupratot, nes man atrodo as tik pats tai galiu suprast, bet aciu, kad skaitet, jei skaitet. :) Einu Miegot. Atsiprasau uz begale gramtiniu klaidu, bet as net nezejau ar ju padariau as tik sakiau tai kas buvo galvoje kol dar buvo, na skubejau va tep. :)
2006-01-19 18:53 nakvisha Vertinimas: Labai Gerai
sutinku su Demosu... Geriau jau pagyvensiu kaip noriu negu gyvensiu ilgai laikydamasi visokiu instrukciju iki kol isras tuos vaistus, kuriuos neaisku ar isvis isras... ir senatve visiskai nevilioja=]
2005-11-18 17:57 Demosas Vertinimas: Labai Blogai
Žinot, mirti aš nebijau. Nors net neturiu aštoniolikos. Rūkau, geriu. Tik bijau senatvės. Tad mirsiu jaunas. O kam reikia norėt išgyventi iki 100? Aš tai nelabai noriu būt apsiš... apsim... senis, kuris be kitų pagalbos apsiverst ant kito šono nesugeba. Nebūkit apžoros, prisigyvensit ilgai pragare;)
Juk niekas nedraudžia sulaukus 100 šokti po traukinio bėgiais. Galėsi paprašyti anūkų, kad padėtų. :)
2005-09-30 09:07 satanas axujibytelnas Vertinimas: Gerai
† noriu susirasti mergina sataniste †
2005-09-30 09:05 satanas axujibytelnas Vertinimas: Gerai
satan in blood!!!
2005-09-30 09:04 satanas axujibytelnas Vertinimas: Gerai
satany!!!
2005-09-02 08:27 wierxaruriai Vertinimas: Labai Blogai
ka man daryt kai parukau penio ilgis padwigubeja bet jus wistiek pederastu saika nx
2005-07-26 13:38 Šaras, krikščionių niekintojas :) Vertinimas: Gerai
Jo, labiausiai mane nervina tie visokie lenkiški žodžiai :"kwajla", "swiazi". KAS ČIA PER NESĄMONĖS? Va tokie dalykiukai ir trumpina gyvenimą :)
Beje INDEVE, gal tave reik pamokyt kaip rašyti lietuviškom raidėm?
Nesidrovėk, man visad nesunku padėt...
2005-07-26 13:32 Šaras, krikščionių niekintojas :) Vertinimas: Gerai
Nu čia visai neblogi patarimai :)
na išties neblogi :)
Bet visa bėda yra ta kad rūkau, geriu, nevartoju vitaminu, nesikuklinu paspaust gazo pedalą :)
man da tik 18 metų, tai dar idomu kiek gyvensiu. Turbūt nedaug :)
Svarbiausia gerai pasimylėt :)
2005-07-15 10:58 Indeve Vertinimas: Labai Gerai
labaj malonu kad kazkam rupi net mano rasybos klajdos... mazyte pastaba Nomadui-bent jau po "manau" padek kableli ka gramatikos wadofeli tu fajxciojantis (ir sejp ziuriu su skyryba pas tamsta yra nedraugyste :)))) :PPPPPP
"pastebejote krisla sawo artimo akyje bet nepastebejote rasto sawojoje" (Jezus tajp sakant Kristus)
ps zinau zinau kad pries bet rejkia kablelio ir kad i o ne j daugelyje fietu waje taj beda taj nelajme...
2005-07-14 19:27 :) Vertinimas: Blogai
Dar pridesiu- autorius gerai pasitarnauja ekonomikos kilimui- skatina tam tikru produktu pirkima - bent jau tiek is jusu naudos :))))))))))
2005-07-14 19:25 :) Vertinimas: Blogai
Toki straipsni reiktu spausdinti "Paneles" zurnale arba "Kosmopolitane". Normalus issilavine zmones tokias "tiesas" zino jau daugeli metu. Ech, neveltui vadinates Tamsos Broliai ar pan. - taip ir lemta jums tamsoje
2005-04-19 16:52 Shimas Vertinimas: Gerai
Neblogas straipsnis, ir pakankamai idomus. Gal tik, mano nuomone, reiktu turuputi labiau akcentuoti sveika gyvensena ir sporta, o ne vitaminus. Nors cia tikriausiai pasirinkimo reikalas. Kam ryte maloniau pabegiot grynam orei, o kam praryt piliuliu. Aisku, geriausiap daryt ir ta, ir ta.

Beje, del sio ir kitu straipsniu, noreciau pasiulyti truputi atidziau tikrinti ir ieskoti rasybos klaidu. Ju nedaug (bent jau as daug nepastebejau) bet yra. Tiesiog lengviau skaityti taisyklinga teksta.
2005-03-10 20:25 Nomad Vertinimas: Labai Gerai
Objektyviai žiūrint taip, psichiniai ligoniai yra nevykėliai, savižudžiai irgi. Tačiau daug toliau žengsim ne juos niekindami, o jiems padėdami, aš taip manau. Ir pagalba tai nereiškia pritarimo "o taip koks tu vargšas kaip tau nesiseka"... manau daugeliu atveju tinkamiausia pagalba būtų stiprus spyris į šikną :) O geriausias vaistas nuo savižudybių yra visokių dvasingumų išrovimas su šakinimis.

Nesutinku, kad visi savižudžiai yra psichiniai ligoniai. Apskritai, pats terminas "psichinis ligonis" yra per daug slidus, kad jį čia taikyti.

dėl "kwajla ilginti gywenima del nuolatinio atideliojimo veikti" - akivaizdu, kad kai kuriems reikia praiilginti gyvenimą vien tam, kad užtektų laiko išmokti rašyti :)
2004-12-27 23:12 Te_i_burna Vertinimas: Normalu
Komentuoju apacioj esanti komentara:
Tavo tiesa! Savizudziai nera nevykeliai, jie yra daunai ir lopai [ir gaidziai - kas be ko]. O psichiniai ligoniai taip pat yra daunai, cia net daunui aisq :D Bet vienas faktas liko aiskus - butent tu ir esi nevykelis. [arba tik molaletka] O dabar nesiparink ir valink pieniskos makaronu sriubos valgyt, tai gal mama vakare leis "setono biblija" paskaityti :D ROFL :DD Labanakt, "Danonki" fanu klubo ikurejau :D
2004-12-27 13:33 as_nenumiriau Vertinimas: Labai Gerai
noreciau papriestarauti jusu teiginiui kad savizudziai yra nevykeliai. tai ka jeigu savizudziai nevykeliai, tai ir visi psichiniai ligoniai nevykeliai. juk normalus (sveikas) zmogus tikrai nenores zudytis, reiskia zudosi tik sutrikusios (nors ir trumpam) psichikos zmones, bet nereiskia kad jie yra nevykeliai.
Taip, psichiniai ligoniai taip pat - nevykėliai ir visai nesvarbu, dėl ko jie tokiais tapo. Stiprūs ir protingi žmonės kovoja iki paskutinio... kad ir negalėdami padėti sau, bent jau maksimaliai pakenkdami priešams, taip sumažindami jų galimybes kenkti kitiems. Dažnai situacija, dėl kurios savižudžiai nutaria pasitraukti iš gyvenimo, nėra beviltiška. Dar didesnė dalis net nebando žudytis, o tiesiog organizuoja spektakli, kurio tikslas sukelti sau aplinkinių užuojautą, "atkeršyti"-įskaudinti tuos, kurie savyje nešioja pakankamai meilės, kad pergyventų dėl "nelaimėlio" ar tokiu būdu siekia, kad kiti išspręstų asmenines "besižudančiojo" problemas, terorizuodami aplinkinius savo gyvybės nutraukimu. Žinoma, žudosi ir gabūs žmonės... skirtingai nuo nevykėlių ir žmonijos nelaimei, jiems beveik visada pasiseka tai padaryti iš pirmo karto, nes pjaudamiesi venas ar kabindami virvę jie negalvoja apie save ir šūdo malimą. Mes žudytis nepatariame nė vienam. Džiaukitės kad esate gyvi. Tai vis geriau, nei nieko ir savanoriškas sprendimas netekti gyvybės, kurios niekada daugiau nesusigrąžinsi.
2004-12-26 19:51 FOLDING@HOME Vertinimas: Normalu
Turiu viena GERA pasiulyma, bet jauciu, kad jums tik pasvaiciot rupi sia tema ir i mano patarima niekas neatsizvelgs ;) nes jau viena karta as ji reklamavau jusu sveciu knygoj ir visiems buvo px ka as ten rasiau. Net ir suskleidet mano posta, lyg ten buciau reklamines komercini projekta.

Sprendimas - FOLDING@HOME projektas!

http://www. bite. lt/plius/bendravimas/klubai/2forum. showPosts/309661. 461-= (389783507

Tam forume visa reikalinga informacija.


O dabar jau galit pradet kabint makaronus, kodel tas projektas nerimtas ir kodel jus prie jo nesijungsit :) Nujauciu, kad tikrai priezasciu ivairiu sugalvosit :) Svarbu atmazke gera sugalvot :) Juk suinstaliuot i kompa poros megu programele ziauriai sunku, o pastaroji dar ir proca apkraus :O Nu nx. Pataupykim geriau kompu procus ir elektros energija, savo gyvenimo saskaita :D
2004-12-22 15:33 Indeve Vertinimas: Gerai
del to, kad gywenti idomiau, nej buti mirusiu, galetu papriestarauti ne tik sawizudziai, bet gal ir dauguma mirusiu :) deja, nera swiazi :) o gal tamstos gali susisiekti su jais ir patejkti FAKTU, kad jiems blogaj? :) (tik remarka)

taciau, kajp ir minejau, ilginti gywenima yra nesamone. jaunyste ilginti-gal, bet ilginti ir niurkyti senatwe... galit paklausti kiekwieno pensininko. ir kajp tada butu su zmoniu kiekiu zemeje? istekliais?

zinoma, nepaneigsiu, kad noras gywenti yra igimtas instinktas, taciau, vadinasi, mes nesamoningaj, o instinktyviai norime islikti. ar gal ne?
del to, kad gywenti idomiau, nej buti mirusiu, galetu papriestarauti ne tik sawizudziai, bet gal ir dauguma mirusiu:)

Savižudžiai yra nevykėliai, nesugebėję pasinaudoti gamtos jiems suteikta galimybe gyventi. Tai žmonės, loterijoje išlošę naują automobilį ir jau pirmą mėnesį įsirėžę su juo į stulpą ...dažniausiai dėl savo paties kvailumo. Paskui tokie kaip tu bandai visus įtikinti, kad neturėti automobilio - geriau, nei jį turėti ir tam gali pritarti avariją patyrę lavonai. Sekant tavo logika galima teigti, jog atsirastų daug tokių kurie neturėdami automobilio, televizoriaus, palydovinės televizijos, maisto, švietimo ir sveikatos apsaugos sistemos tau pritartų, kad viso to neturėti yra geriau, nei turėti... dėl to, kad visu tuo nesugeba tinkamai naudotis. Tai gal reikėtų visą šitą sunaikinti - taip galime padaryti laimingais visus - visų pirma idiotus? Lygiai taip pat mąsto ne kurie individai (dažniausiai bomžų tarpe), kad pinigai - blogis, neša nelaimes ir jų taip pat geriau neturėti.

Jeigu nesugebi naudotis tau suteikta galimybę... tai nereiškia, kad tokios galimybės neturėti yra geriau, nei ją turėti. Vieni iš to pačio augalo darosi vaistus, kiti - narkotikus. Problema žmogaus galvoje, o ne augale. Savižudžiams ne gyvenimo per daug, bet smegenų per mažai.

taciau, kajp ir minejau, ilginti gywenima yra nesamone. jaunyste ilginti-gal, bet ilginti ir niurkyti senatwe...

Tavo žiniai, ilginant gyvenimą ilgėja ne tik "sukriošusi senatvė", bet ir jaunystės laikotarpis, kurio metu gali mėgautis visais malonumais (pvz.: teoriškai ateityje 100-mečiai turėtų atrodyti ir jausitis kaip 25-mečiai). O sveiko gyvenimo rezultatai matosi ir dabar. Anksčiau 40-mečiai seniausiai gulėdavo grabe... tuo tarpu dabar, išsivysčiusiose šalyse, net ir būdami 60-70 jie gali sau leisti tokias pačias pramogas, kaip ir jaunimas. O nešvaistę savo gyvenimo ir pinigų  veltui - ilsėtis keliaujant po pasaulį. Daugelis sugadina savo sveikatą būdami jauni patys... be saiko gerdami, vartodami narkotikus, rūkydami, neidami reguliariai tikrintis pas gydytojus, nesivalydami dantų ir t.t. ūliodami per naktis iki žemės graibymo, galvodami, kad visada bus jauni. Paskui skundžiasi: "Jėzau, Jėzau, koks aš ligonis ir kokia sunki senatvė :(... ir pinigų nėra (kuriuos pragėriau, prarūkiau ir kitaip iššvaisčiau)". Už kvailus jaunystės džiaugsmus senatvėje mokama dvigubai. Problema su senais žmonėmis ne tik tame, kad jie seni ir ligoti, o tame, kad juos pastoviai apiplėšia ir jaunesni. T.y. seniai augina savo vaikus, neaulėja, šeria juos... o kai pasensta... senukai gali tikėtis tik savo pensijos, ir nė cento ar pagalbos iš tų, kuriuos užaugino... be viso to dar gauna ir su lygintuvu per galvą savo vienkiemyje.

galit paklausti kiekwieno pensininko. ir kajp tada butu su zmoniu kiekiu zemeje? istekliais?

2004-12-21 22:14 Indeve Vertinimas: Gerai
ne kiekybe, o kokybe. kwajla ilginti gywenima del nuolatinio atideliojimo veikti. tipo, aj rytoj ce padarysiu, kaj uzauxiu, kaj gausiu pirmaja pensija... nesamones. swejkas gywenimas tapo pseudo vertybe sawajme. galima nugywenti trumpa, taciau intensyvu ir produktyvu gywenima. gyvenimo kokybe, o ne ilgis swarbu. laiko taupymas.. kokiam tixluj?atsejt, wat kaj nukriosiu, taj jau tada ismoxiu lotyniskaj ar atrasiu koki big fucking deal. zinoma, swejkata nera priesas, bet tox kultas-tik dar vienas komercinis triukas...
Dėl.: "ne kiekybe, o kokybe. kwajla ilginti gywenima del nuolatinio atideliojimo veikti."

Gyvenimas ilginamas, ne dėl atidėliojimo, o todėl, kad gyventi yra geriau/įdomiau nei būti mirusiu (savižudžių mažuma tikriausiai paprieštarautų :). Žmonės nori pamatyti ateitį ir vienintelė viltis tai pradžioje kaip nors išgyventi iki 2050 (ar panašios datos, susijusios su vienu svarbiausiu genetikos mokslo etapu, kai atsiras pirmi praktiniai sprendimai leisiantys prailginti gyvenimą).

Dėl.: "galima nugywenti trumpa, taciau intensyvu ir produktyvu gywenima"

O kas trukdo nugyventi ilgą ir produktyvų gyvenimą? Be to, produktyvų kam? Kitiems? Koks tikslas arti kaip arkliui ir po to mirti gerai nepasinaudojus savo sukurtais produktais. Neabejoju, kad milijardams tinginių tokia idėja labai patinka, kai kiti už juos aria ir miršta, o jie gyvena ir naudojasi darbščiųjų sukurtomis vertybėmis.