Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@satan.lt
2012-03-23 23:07 Smygolas Vertinimas: Labai Gerai
Paskutinis sakinys made my day :D
2009-01-28 15:16 Diana Vertinimas: Normalu
Graziai parasete, tik kazin ar "tikri" satanistai su jumis cia sutiktu :)) jei rimtai, tai kazkada perskaiciau knyga " Ketveri metai pragare", beje, ne kiek neabejoju kad parasyta tiesa, taip kad Lietuvos kryziu vartymai ir sienu paisymai yra toks menkniekis palyginus su tuo, kas ten parasyta... vat tokiu sutikti nenoreciau :)
2009-01-08 22:18 Ophid Vertinimas: Normalu
Idomus tekstas, tačiau ne su viskuo sutinku. Yra toks dalykas kaip visuomenės normų ir vertybių nepripažinimas, nepaklusimas joms. Tekstas - absoliučiai šiom normom paklūstančio autoriaus. Tik įvilktas į kitokius rėmus.
Nesakau, kad kapinių vartymas - veiksmas, kurį vertinčiau teigiamai, tačiau suprantu vieną - visuomet yra aktai, kurie daromi tik simboliškai. Destrukcija nėra išimtis, tai netgi gali būti labiausiai įtikinantis simbolizmas skirtas šokiruoti sustabarėjusią ir kitos padermės nepripažįstančia daugumos įskiepytą moralę. Tai ypač galioja krikščioniško kulto naikinimui (čia jau turiu omeny bažnyčių niekinimą, o ne kapinių) , nes jis, pats kultas, ir jo propaguojamos dogmos - tuštybė, kuri kadaise atėjo per destrukciją ir politines aplinkybes, o ne laisva valia. Tai labai dažnai pamirštama šiais laikais. Kadangi mažuma žmonių suvokia tokius dalykus, jai belieka tik vienas būdas "priminti" - simboliškais aktais, paslapčia, iš nugaros.
2008-02-01 09:46 fuxsa Vertinimas: Gerai
Nesuprantu, kam vartyti, niokioti tuos kryzius. Tai tik nesubrendeliu paaugliu neturejimas ka veikti. Ka as zn, kad ir kokia ateiste buciau nevartyciau niekeno paminklo, kad ir koks zmogus ten palaidotas.
2004-08-22 09:54 pasiklydusi Vertinimas: Gerai
Hm.. nustebinot, nes gera kalba cia paraset... idomu ar istikruju taip manote? o gal cia toks savotiskas sarkazmas.. Uzkliuna tie jusu zodziai- "tie dievobaimingi ir meilės pritvinkę krikščionys jus ištraiškytų kaip utėles. Melskitės, kad policija jus saugotų, kai pakliūsite į "gailestingos" tautos rankas". Dievobaimingi ? "gailestinga tauta"? Ak idomu kiek tikru krikscionu liko toje musu tautoje? Greiciau jau bobutes pasmerks jusu poelgi ir ne del to, kad jos kriksciones (cia tik priedanga) , na suprantat taip juk nepriimtina :) Paciai daznai niezti nagai kanors iskresti, nu bet prie ko cia tas tikejimas?... paauglyste :)) gal greiciau.. o ne... tikejimas.. Vyresniem paprasciausiai tai nesuprantama, nu nes jie jau dideli :) jie jai prisikvailiojo.. Todel baikim skirstyti zmones i grupeles pagal ju tikejima ir kitoki s...